Husa Skinarma Trax compatibila cu Amazon Kindle 11 2024, 6 inch, Gri Cod produs: SKI-177598
Vezi toate produsele din categoria Amazon Kindle 11 (2024)
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Amazon |
| Compatibilitate |
Kindle 11 (2024) |
| Culori disponibile | Gri |
| Diagonala | 6" |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 mm |
| Material | Plastic |
| Protectie | Socuri, cazaturi, picaturi de apa, praf, zgarieturi |
| Tip produs | Husa |
Husa Skinarma Trax compatibila cu Amazon Kindle 11 2024, 6 inch, Gri
SKINARMA este o marcă care combină moda și tehnologia din 2018, creând accesorii unice direct din inima Singapore-ului. Scopul său principal este de a sparge convențiile și regulile, motiv pentru care proiectează produse care nu sunt obișnuite, ci exprimă cu îndrăzneală individualitatea. Marca inspiră creativitate nelimitată și liberă exprimare, transformând accesorii funcționale și protective în elemente distinctive de stil.
Protecție stilată
Carcasa SKINARMA SERIX oferă o protecție eficientă într-o formă excepțional de subțire. Suprafața exterioară texturată îi conferă un caracter elegant și modern, îmbunătățind în același timp prinderea și rezistența la murdărie minoră.
Captuseala interioară moale protejează ecranul cititorului de zgârieturi, iar banda de protecție întărită de jur împrejur protejează dispozitivul de impacturi și zgârieturi în timpul utilizării zilnice și transportului.
Protecție și confort
Designul cu pliuri caracteristice permite setarea Kindle-ului în diverse unghiuri - perfect pentru citit la birou, în timpul călătoriilor sau în pat.
Spatele transparent din material durabil evidențiază aspectul original al cititorului fără a-i acoperi designul, în timp ce protejează eficient spatele dispozitivului de zgârieturi și daune.
Specificații tehnice |
|
| Tip | Carcasă Kindle |
| Colecție | SERIX |
| Material | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Compatibilitate | Kindle 11 gen. 6" |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Husa Skinarma Trax compatibila cu Amazon Kindle 11 2024, 6 inch, Gri







