Husa Skinarma Trax compatibila cu Amazon Kindle 11 2024, 6 inch, Negru Cod produs: SKI-177597
Vezi toate produsele din categoria Amazon Kindle 11 (2024)
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Amazon |
| Compatibilitate |
Kindle 11 (2024) |
| Culori disponibile | Negru |
| Diagonala | 6" |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 mm |
| Material | Plastic |
| Protectie | Socuri, cazaturi, picaturi de apa, praf, zgarieturi |
| Tip produs | Husa |
Husa Skinarma Trax compatibila cu Amazon Kindle 11 2024, 6 inch, Negru
SKINARMA este o marcă care combină moda și tehnologia din 2018, creând accesorii unice direct din inima Singapore-ului. Scopul său principal este de a sparge convențiile și de a îndoi regulile, motiv pentru care proiectează produse care nu sunt obișnuite, ci exprimă cu îndrăzneală individualitatea. Marca inspiră creativitate nelimitată și liberă exprimare, transformând accesorii funcționale și protective în declarații de stil distinctiv.
Protecție stilată
Carcasa SKINARMA TRAX oferă o protecție eficientă într-o formă excepțional de subțire. Suprafața exterioară texturată îi conferă un caracter elegant și modern, îmbunătățind prinderea și rezistența la murdăria minoră.
Captuseala interioară, moale, protejează ecranul cititorului de zgârieturi, iar bumperele întărite de jur împrejur asigură dispozitivul împotriva impacturilor și abraziunilor în timpul utilizării și transportului zilnic.
Protecție inteligentă și conveniență
Designul cu pliuri distinctive permite poziționarea Kindle-ului la diferite unghiuri - perfect pentru citit la birou, în timpul călătoriilor sau în pat.
Specificații tehnice |
|
| Tip | Carcasă pentru Kindle |
| Colecție | TRAX |
| Material | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | Kindle 11 gen. 6" |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Husa Skinarma Trax compatibila cu Amazon Kindle 11 2024, 6 inch, Negru







