Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Husa waterproof universala USAMS US-YD011 pentru dispozitive 7 inch, IPX8, Albastru Cod produs: USA-161753
Vezi toate produsele din categoria Universale / Waterproof
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Compatibila cu telefoane ce au display maxim de 7 inch. |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Material | PVC |
| Tip produs | Husa subacvatica |
Husa waterproof universala USAMS US-YD011 pentru dispozitive 7 inch, IPX8, Albastru

Sezonul de sărbători este o perioadă în care mulți dintre noi petrecem mult timp lângă apă. Mulți oameni se întreabă cum să-și protejeze telefonul de contactul nedorit cu apa sau nisipul, ceea ce în majoritatea cazurilor duce la pierderea dispozitivului – de acum înainte, nu aveți de ce să vă faceți griji!
USAMS a creat un produs inovator și practic – o husă impermeabilă care vă va proteja telefonul de apă. Husa este extrem de etanșă – scurgerile de apă în interior nu reprezintă o amenințare! Husa este echipată cu cleme duble care blochează accesul apei. Husa a trecut cu succes testele care confirmă că smartphone-ul dvs. este în siguranță în interior chiar și la o adâncime de 30 de metri sub apă timp de 30 de minute. Nu trebuie să vă temeți să înotați sau să faceți scufundări – telefonul dvs. va fi întotdeauna în siguranță.
Husa este complet sigură – a fost echipată cu perne de aer pentru a preveni scufundarea și pierderea telefonului.
Folia PVC este ultra-subțire și sensibilă la atingere, asigurând o utilizare plăcută a tuturor funcțiilor smartphone-ului dvs. fără a-l scoate din husă. Claritatea excepțională a foliei este un avantaj uriaș, permițându-vă să faceți fotografii frumoase, clare și să înregistrați videoclipuri sub apă.
Husa vine cu o curea convenabilă, făcând-o un accesoriu extrem de la îndemână – nu este nevoie să țineți telefonul în mâini, permițându-vă să vă concentrați pe deplin pe distracția în apă.

| Material | PVC |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | aproximativ 82g |
| Dimensiune | 145 x 260 x 12 mm |
| Lungimea curelei | 40 cm |
| Compatibilitate | Smartphone-uri de până la 7" (max. 185 x 85 mm) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Husa waterproof universala USAMS US-YD011 pentru dispozitive 7 inch, IPX8, Albastru







