Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Husa waterproof universala USAMS US-YD011 pentru dispozitive 7 inch, IPX8, Roz Cod produs: USA-161750
Vezi toate produsele din categoria Universale / Waterproof
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Compatibila cu telefoane ce au display maxim de 7 inch. |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Roz |
| Material | PVC |
| Tip produs | Husa subacvatica |
Husa waterproof universala USAMS US-YD011 pentru dispozitive 7 inch, IPX8, Roz
Sezonul sărbătorilor este un moment în care unii dintre noi petrec mult timp lângă apă. Mulți oameni se întreabă cum să își protejeze telefonul de contactul nedorit cu apa sau nisipul, ceea ce, în cele mai multe cazuri, se termină cu pierderea dispozitivului – începând de astăzi, nu mai aveți de ce să vă temeți!
USAMS a creat un produs inovator și practic – o carcasă impermeabilă care va proteja telefonul dumneavoastră de apă. Carcasa este foarte etanșă – pătrunderea apei în interior nu este o problemă! Punga este echipată cu închizători duble care blochează intrarea apei. Carcasa a trecut cu succes teste care confirmă că smartphone-ul dumneavoastră este în siguranță în interior chiar și la o adâncime de 30 de metri sub nivelul apei timp de 30 de minute. Nu trebuie să vă fie frică să înotați sau să faceți scufundări – telefonul dumneavoastră va fi întotdeauna în siguranță.
Carcasa este complet sigură – este echipată cu perne de aer pentru a preveni scufundarea și pierderea telefonului.
Película din PVC este ultra-subțire și sensibilă la atingere, asigurând o experiență plăcută atunci când utilizați toate funcțiile smartphone-ului dumneavoastră fără a-l scoate din carcasă. Claritatea excepțională a peliculei este un mare avantaj, permițându-vă să faceți fotografii frumoase și clare și să înregistrați videoclipuri sub apă.
Carcasa vine cu o curea convenabilă, făcând-o un accesoriu extrem de practic – nu trebuie să țineți telefonul în mâini, astfel încât să vă puteți concentra pe distracția în apă.
| Material | PVC |
| Culoare | Roz |
| Ponderare | aproximativ 82g |
| Dimensiune | 145 x 260 x 12 mm |
| Lungimea curelei | 40cm |
| Compatibilitate | Smartphone-uri de până la 7" (max. 185 x 85 mm) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Husa waterproof universala USAMS US-YD011 pentru dispozitive 7 inch, IPX8, Roz







