Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Husa waterproof universala USAMS US-YD011 pentru dispozitive 7 inch, IPX8, Transparent Cod produs: USA-161751
Vezi toate produsele din categoria Universale / Waterproof
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Compatibila cu telefoane ce au display maxim de 7 inch. |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Transparent |
| Material | PVC |
| Tip produs | Husa subacvatica |
Husa waterproof universala USAMS US-YD011 pentru dispozitive 7 inch, IPX8, Transparent

Sezonul sărbătorilor este o perioadă în care unii dintre noi petrec mult timp lângă apă. Mulți oameni se întreabă cum să-și protejeze telefonul de contactul nedorit cu apa sau nisipul, ceea ce în majoritatea cazurilor duce la pierderea dispozitivului – de azi, nu mai ai de ce să-ți faci griji!
USAMS a creat un produs inovator și practic – o husă impermeabilă care îți va proteja telefonul de apă. Husa este extrem de etanșă – fără scurgeri de apă în interior! Husa este echipată cu închideri duble pentru a bloca intrarea apei. Husa a trecut cu succes testele confirmând că smartphone-ul tău este în siguranță în interior chiar și la o adâncime de 30 de metri sub nivelul apei timp de 30 de minute. Nu trebuie să-ți fie teamă să înoți sau să te scufunzi – telefonul tău va fi mereu în siguranță.
Husa este complet sigură – echipată cu perne de aer pentru a preveni scufundarea și pierderea telefonului.
Folia din PVC este ultra-subțire și sensibilă la atingere, asigurând o experiență plăcută la utilizarea tuturor funcțiilor smartphone-ului fără a-l scoate din husă. Claritatea excepțională a foliei este un avantaj enorm, permițându-ți să faci fotografii frumoase și clare și să înregistrezi videoclipuri sub apă.
Husa vine cu o curea convenabilă, ceea ce o face un accesoriu extrem de practic – nu trebuie să ții telefonul în mâini, permițându-ți să te concentrezi pe deplin pe distracția în apă.

| Material | PVC |
| Culoare | Transparent |
| Greutate | aproximativ 82g |
| Dimensiune | 145 x 260 x 12 mm |
| Lungimea curelei | 40cm |
| Compatibilitate | Smartphone-uri de până la 7" (max. 185 x 85 mm) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Husa waterproof universala USAMS US-YD011 pentru dispozitive 7 inch, IPX8, Transparent







