Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Husa waterproof universala USAMS US-YD012 pentru dispozitive 6.7 inch, Negru Cod produs: USA-161747
Vezi toate produsele din categoria Universale / Waterproof
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Compatibila cu telefoane ce au display maxim de 6.7 inch. |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | PVC |
| Tip produs | Husa subacvatica |
Husa waterproof universala USAMS US-YD012 pentru dispozitive 6.7 inch, Negru

Sezonul vacanțelor de vară este o perioadă în care mulți dintre noi petrecem mult timp lângă apă. Este extrem de important să știm cum să ne protejăm telefonul de contactul nedorit cu apa sau nisipul, care, din păcate, duce adesea la deteriorarea dispozitivului. Dar acum nu mai este nevoie să vă faceți griji!
USAMS, un brand binecunoscut, introduce o soluție inovatoare și practică – o husă impermeabilă care vă va proteja eficient telefonul. Această husă se remarcă prin etanșeitatea sa ridicată, astfel încât nu trebuie să vă faceți griji cu privire la scurgerile de apă în interior. Sistemele avansate de închidere cu dublă blocare izolează eficient dispozitivul. Testele au confirmat că smartphone-ul dvs. rămâne în siguranță chiar și la o adâncime de 30 de metri sub apă, astfel încât acum puteți înota și plonja liber, știind că telefonul dvs. este protejat.
Folia PVC ultra-subțire și delicată menține sensibilitatea la atingere, permițând utilizarea completă a funcțiilor telefonului fără a-l scoate din husă. Claritatea excepțională a foliei vă asigură că puteți face fotografii clare și înregistra videoclipuri sub apă. În plus, husa vine cu o curea convenabilă, făcând acest accesoriu excepțional de confortabil de utilizat. Nu trebuie să țineți telefonul în mâini, permițându-vă să vă concentrați pe deplin pe distracția în apă.

Specificații Tehnice | |
| Material | PVC |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 114x215x12 mm |
| Lungime Curea | 48.4 mm |
| Compatibilitate | Smartphone-uri de până la 6.7" (max. 166 x 75 mm) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Husa waterproof universala USAMS US-YD012 pentru dispozitive 6.7 inch, Negru







