Husa waterproof universala USAMS US-YD012 pentru dispozitive 6.7 inch, Transparent Cod produs: USA-161748
Vezi toate produsele din categoria Universale / Waterproof
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Compatibila cu telefoane ce au display maxim de 6.7 inch. |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Transparent |
| Material | PVC |
| Tip produs | Husa subacvatica |
Husa waterproof universala USAMS US-YD012 pentru dispozitive 6.7 inch, Transparent
Sezonul vacanțelor de vară este o perioadă în care mulți dintre noi petrecem mult timp lângă apă. Este extrem de important să știm cum să ne protejăm telefonul de contactul nedorit cu apa sau nisipul, care, din păcate, duce adesea la deteriorarea dispozitivului. Dar acum nu mai trebuie să ne facem griji!
USAMS, o marcă renumită, introduce o soluție inovatoare și practică – o carcasă impermeabilă care va proteja eficient telefonul tău. Această carcasă se distinge prin etanșeitatea sa ridicată, astfel că nu trebuie să-ți faci griji cu privire la scurgerile de apă în interior. Încuietorile avansate cu dublă blocare izolează eficient dispozitivul. Testele au confirmat că smartphone-ul tău rămâne în siguranță chiar și la o adâncime de 30 de metri sub apă, așa că acum poți înota și scufunda liber, știind că telefonul tău este protejat.
Filmulețul ultra-subțire și delicat din PVC păstrează sensibilitatea la atingere, permițându-ți să folosești pe deplin funcțiile telefonului fără a-l scoate din carcasă. Claritatea excepțională a filmului garantează că poți face fotografii clare și înregistra videoclipuri sub apă. În plus, carcasa vine cu o curea convenabilă, făcând accesoriul excepțional de confortabil de utilizat. Nu trebuie să ții telefonul în mâini, permițându-ți să te concentrezi pe bucuria activităților acvatice.
Specificații tehnice |
|
| Material | PVC |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiune | 114x215x12 mm |
| Lungime curea | 48.4 mm |
| Compatibilitate | Smartphone-uri de până la 6.7" (max. 166 x 75 mm) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Husa waterproof universala USAMS US-YD012 pentru dispozitive 6.7 inch, Transparent







