Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Imprimanta de etichete portabila Niimbot D110, Latime imprimare 12 mm, 1200 mAh, 203 DPI, Bluetooth, Alb Cod produs: NII-140651
Vezi toate produsele din categoria Imprimante termice
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Mod printare | Monocrom |
| Rezolutie printare (DPI) | 203 x 203 |
| Tip produs | Imprimanta etichete |
| Viteza maxima printare | 2 cm/s |
Imprimanta de etichete portabila Niimbot D110, Latime imprimare 12 mm, 1200 mAh, 203 DPI, Bluetooth, Alb
Imprimantă portabilă de etichete Niimbot D110 (albă)
Imprimanta portabilă de etichete Niimbot D110 își va găsi utilitatea, de exemplu, acasă sau în magazin. Se remarcă prin funcționarea eficientă și nu necesită cerneală. Datorită designului său ușor și compact, nu va ocupa mult spațiu și nu veți avea probleme la utilizarea ei. În plus, funcționează cu sistemele de operare iOS și Android și se conectează la dispozitivul dvs. prin Bluetooth - trebuie doar să descărcați aplicația Niimbot.
Diverse aplicații
Vei folosi Niimbot D110 acasă pentru a eticheta, de exemplu, recipiente cu alimente, jucării sau condimente. La serviciu, pe de altă parte, îți va permite să păstrezi lucrurile în ordine - vei marca cu el dosare cu documente importante. În plus, își va găsi utilitatea în magazine de îmbrăcăminte, bijuterii, magazine alimentare sau brutării.
Imprimare eficientă și convenabilă
Niimbot D110 imprimă cu o viteză de 15-20 mm/s, așa că nu va trebui să așteptați prea mult pentru etichete. În plus, rezoluția sa este de 203 DPI. De asemenea, nu necesită cerneală și vă permite să imprimați etichete cu lățimea de 12 mm. Mai mult, este compatibilă cu sistemele de operare iOS și Android.
Aplicație dedicată
Operarea dispozitivului este facilitată de aplicația Niimbot. Cu aceasta puteți imprima orice text, coduri de bare ale produselor, coduri QR, imagini, tabele Excel, emoticoane sau oră și dată. De asemenea, puteți crea o imprimare serială, data de expirare a produsului etc.
Design atent
Imprimanta se distinge prin designul său portabil - dimensiunile sale sunt de 108 x 76 x 30 mm, iar greutatea sa nu depășește 137 g. O puteți depozita cu ușurință, de exemplu, într-un sertar de birou. Mai mult, funcționează wireless - este echipată cu o baterie de 1200 mAh, iar cablul USB-C inclus va facilita încărcarea. În plus, utilizarea sa este simplă și sigură.
Inclus
- imprimantă
- Cablu USB-A la USB-C
- Rolă de etichete 12 x 40 mm
- manual de instrucțiuni
| Producător | Niimbot |
|---|---|
| Model | D110 |
| Culoare | alb |
| Rezoluţie | 203 DPI |
| Capacitatea bateriei | 1200 mAh |
| Viteză de imprimare | 15~20 mm/sec |
| Lățimea etichetei | 12 mm |
| Suportă role | Până la 15 x 50 mm |
| Dimensiuni | 108 x 76 x 30 mm |
| Greutate | 137 grame |
| Material | ABS |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Imprimanta de etichete portabila Niimbot D110, Latime imprimare 12 mm, 1200 mAh, 203 DPI, Bluetooth, Alb







