Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Imprimanta de etichete portabila Phomemo Q30, Latime imprimare 12-15 mm, Bluetooth, Roz Cod produs: PHO-140626
Vezi toate produsele din categoria Imprimante termice si accesorii
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Roz |
| Mod printare | Monocrom |
| Rezolutie printare (DPI) | 200 x 200 |
| Tip produs | Imprimanta etichete |
| Viteza maxima printare | 1 cm/s |
Imprimanta de etichete portabila Phomemo Q30, Latime imprimare 12-15 mm, Bluetooth, Roz
Imprimantă de etichete portabilă Phomemo Q30 (roz)
Imprimanta de etichete Q30 este un dispozitiv mic, dar extrem de practic, care facilitează organizarea diferitelor produse. Datorită dimensiunilor sale compacte (82 x 82 x 32,5 mm), aceasta nu va ocupa mult spațiu. Designul său ușor și ușurința de utilizare îl fac ideal atât pentru uz casnic, cât și pentru birou. Kitul include, de asemenea, o rolă de etichete și un cablu de alimentare.
2 metode de alimentare
Q30 oferă flexibilitate în ceea ce privește alimentarea - puteți utiliza cablul USB-C inclus sau puteți folosi 4 baterii AAA (care trebuie achiziționate separat). Acest lucru asigură faptul că dispozitivul va fi gata de utilizare indiferent de situație.
Etichete pentru utilizare versatilă
În kit veți găsi o rolă de etichete care sunt ideale pentru etichetarea condimentelor în bucătărie, a cosmeticelor în baie și pentru organizarea documentelor la birou. Etichetele pot fi îndepărtate cu ușurință fără a lăsa reziduuri, ceea ce le face o soluție practică atât pentru etichetarea temporară, cât și pentru cea permanentă.
Operare ușoară cu ajutorul unei aplicații
Q30 se conectează la un smartphone prin Bluetooth și funcționează cu aplicația Print Master, disponibilă pentru iOS și Android. Aplicația oferă o gamă largă de opțiuni, cum ar fi adăugarea de pictograme, rame, coduri QR sau text, permițându-vă să creați etichete personalizate. Interfața intuitivă a aplicației face ca proiectarea etichetelor să fie rapidă și distractivă.
Inclusiv
- imprimantă termică
- cablu de la USB-A la USB-C
- rolă de etichete
- manual de utilizare
| Producător | Phomemo |
|---|---|
| Model | Q30 |
| Culoare | roz |
| Lățime imprimare | 12-15 mm |
| Rezoluție | 203 DPI |
| Conexiune | Bluetooth |
| Aplicație | Imprimare Master |
| Compatibilitate | iOS, Android |
| Dimensiuni | 82 x 82 x 32,5 mm |
| Tensiune de intrare | 5V/2A |
| Sursă de alimentare | USB/ x4 AAA |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Imprimanta de etichete portabila Phomemo Q30, Latime imprimare 12-15 mm, Bluetooth, Roz






