Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Imprimanta de etichete wireless Niimbot B1, Latime imprimare 20-48 mm, 1500 mAh, 203 DPI, Bluetooth, USB-C, Verde Cod produs: NII-140639
Vezi toate produsele din categoria Imprimante termice si accesorii
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Verde |
| Mod printare | Monocrom |
| Rezolutie printare (DPI) | 203 x 203 |
| Tip produs | Imprimanta etichete |
| Viteza maxima printare | 3 cm/s |
Imprimanta de etichete wireless Niimbot B1, Latime imprimare 20-48 mm, 1500 mAh, 203 DPI, Bluetooth, USB-C, Verde
Imprimantă de etichete wireless Niimbot B1 (Verde)
Imprimanta portabilă de etichete termice Niimbot B1 este un alt model al dispozitivului care simplifică sarcinile zilnice. Aceasta suportă Bluetooth și funcționează cu sistemele de operare iOS și Android, făcându-l ușor să creezi eticheta perfectă într-un interval de lățime de 15-60 mm de pe telefonul tău și apoi să o imprimi fără a folosi cerneală. Fii creativ cu sarcinile tale zilnice..
Designuri creative
Niimbot B1 este un instrument uimitor pentru proiectele tale creative. Aplicația include o bibliotecă unde vei găsi o selecție largă de pictograme, tabele, rame, coduri și fonturi din diferite categorii. Vei reuși să imprimi etichete legate de diferite nevoi - etichete pentru magazin, etichete pentru conserve și rechizite de birou. Nu există limite pentru creativitatea ta.
Utilizare fără complicații
Navigarea în aplicație este o plăcere. Este doar câteva clicuri pe ecran și eticheta ta este gata. Cu recunoașterea vocală și scanarea codurilor QR, lucrul cu Niimbot B1 devine și mai simplu și mai intuitiv, mai ales când trebuie să imprimi la scară mare. Imprimanta suportă role de hârtie cu lățimi de 15-60 mm, așa că poți imprima etichete destul de înguste pentru bijuterii, de exemplu.
Alegere ecologică
Imprimanta termică este o alegere excelentă pentru cei care apreciază o abordare ecologică în viața de zi cu zi. Niimbot B1 nu necesită cerneală, ceea ce înseamnă că nu trebuie să arunci regulat piese uzate și să cumperi altele noi. Optează pentru soluții prietenoase cu mediul și cu portofelul tău!
Mobilitate și performanță
O baterie puternică de 1.500 mAh asigură o utilizare de lungă durată, iar cablul USB-C inclus permite încărcarea rapidă. Designul ușor și compact (293 g) face ca Niimbot B1 să fie ideal pentru cei care au nevoie de o imprimantă în teren.
Inclus
- Imprimantă
- Cablul USB
- Rolă de hârtie pentru etichete
- Manual de utilizare
Producător Niimbot Model B1 Dimensiuni: 132 x 91.2 x 61.6 mm Timp de încărcare: 3.5 - 4 ore Capacitate baterie: 1500 mAh Rezoluție imprimare: 203 dpi Conectivitate: Bluetooth, Type-C Model: NIIMBOT B1 Greutate: 293g Intrare: 5VDC, 1A Metodă de imprimare: Imprimare termică Lățime imprimare: 20-48 mm Încărcare: USB Type-C Temperatură de operare: 5-40°C
| Producător | Niimbot |
|---|---|
| Model | B1 |
| Dimensiuni: | 132 x 91.2 x 61.6 mm |
| Timp de încărcare: | 3.5 - 4 ore |
| Capacitate baterie: | 1500 mAh |
| Rezoluție imprimare: | 203 dpi |
| Conectivitate: | Bluetooth, Type-C |
| Model: | NIIMBOT B1 |
| Greutate: | 293g |
| Intrare: | 5VDC, 1A |
| Metodă de imprimare: | Imprimare termică |
| Lățime imprimare: | 20-48 mm |
| Încărcare: | USB Type-C |
| Temperatură de operare: | 5-40°C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Imprimanta de etichete wireless Niimbot B1, Latime imprimare 20-48 mm, 1500 mAh, 203 DPI, Bluetooth, USB-C, Verde







