Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Imprimanta termica portabila Niimbot B21S, 1200 mAh, 203 dpi, Latime rola 20-48 mm, Bluetooth, USB-C, Verde Cod produs: NII-159977
Vezi toate produsele din categoria Imprimante termice
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Verde |
| Mod printare | Color |
| Rezolutie printare (DPI) | 203 DPI |
| Tip produs | Imprimanta etichete |
| Viteza maxima printare | 0 mm/s |
Imprimanta termica portabila Niimbot B21S, 1200 mAh, 203 dpi, Latime rola 20-48 mm, Bluetooth, USB-C, Verde
Imprimanta portabilă de etichete Nimbot B21S va funcționa bine în magazin, acasă sau la serviciu. Nu necesită cerneală și vă permite să imprimați mai multe etichete pe secundă. Este echipat cu o baterie de 1200 mAh, ceea ce se traduce printr-un timp de lucru lung. Operarea dispozitivului este facilitată de o aplicație, iar Bluetooth este responsabil pentru o conexiune rapidă și stabilă.
Util pentru utilizarea de zi cu zi
Imprimanta termică Niimbot își va găsi utilizarea în diverse situații. O veți folosi acasă pentru a eticheta condimente sau recipiente alimentare. De asemenea, B21S se va dovedi utilă în magazin pentru etichetarea produselor cu coduri EAN, imprimarea prețurilor și a datelor de expirare sau crearea codurilor QR.
Aplicație dedicată
Pentru a începe să utilizați imprimanta, descărcați aplicația Niimbot dedicată - aceasta este compatibilă cu Android și iOS. Din ea puteți proiecta etichete, personaliza fontul, cantitatea de conținut etc. Vă permite să imprimați coduri de bare, coduri QR, tabel Excel sau ora și data. De asemenea, suportă imprimarea serială, scanarea sau emoticoanele și introducerea vocală. Posibilitățile sunt aproape nelimitate!
Inclus
- imprimantă termică
- cablu de la USB-A la USB-C
- rolă de etichete
- manual de utilizare
| Producător | Niimbot |
|---|---|
| Model | B21S |
| Culoare | mentă |
| Greutate | 299 g |
| Dimensiuni | 130 x 94 x 61 mm |
| Lățimea rolei | 20-48 mm |
| Capacitatea bateriei | 1200 mAh |
| Timp de încărcare | 3-4 h |
| Putere | 4 dBm Max. |
| Tensiune de intrare | DC 5V/1A |
| Port de încărcare | USB-C |
| Temperatura de funcționare | 5°C~40°C |
| Rezoluție | 203 dpi |
| Tip | termic |
| Conectare | Bluetooth, USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Imprimanta termica portabila Niimbot B21S, 1200 mAh, 203 dpi, Latime rola 20-48 mm, Bluetooth, USB-C, Verde







