Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Imprimanta termica portabila Niimbot D11, 203 dpi, 1500 mAh, Bluetooth, Micro USB, Roz Cod produs: NII-164450
Vezi toate produsele din categoria Imprimante termice si accesorii
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Roz |
| Mod printare | Monocrom |
| Rezolutie printare (DPI) | 203 DPI |
| Tip produs | Imprimanta etichete |
| Viteza maxima printare | 0 mm/s |
Imprimanta termica portabila Niimbot D11, 203 dpi, 1500 mAh, Bluetooth, Micro USB, Roz
Niimbot D11 vă permite să imprimați etichete fără a folosi cerneală. Funcționează wireless și se distinge printr-un design compact. Rezoluția sa este de 203 dpi. Se conectează la un dispozitiv compatibil prin Bluetooth, iar operarea este facilitată de o aplicație dedicată. Mai mult, în set veți găsi un cablu de încărcare și o rolă, care este suficientă pentru 160 de etichete.

Utila în fiecare zi
Imprimanta portabilă Niimbot D11 va facilita organizarea atât la locul de muncă, cât și acasă. Veți folosi etichetele pentru a marca dosarele cu documente, cablurile, recipientele pentru alimente sau cosmetice. De asemenea, vă va permite să imprimați prețurile produselor, să le marcați cu coduri EAN și date de expirare. Mai mult, etichetele nu conțin BPA nociv.

Aplicație dedicată
Operarea imprimantei este facilitată de aplicația Niimbot, care funcționează cu sistemele de operare Android și iOS. Din aceasta, puteți imprima conținutul etichetelor cu stilul și dimensiunea fontului selectate, puteți adăuga emoticoane, coduri de bare ale produselor, coduri QR și tabele. De asemenea, puteți crea imprimare în serie, data de expirare a produselor etc. Bucurați-vă de libertatea de utilizare datorită D11.

Ușoară și compactă
Imprimanta se distinge printr-un design portabil – dimensiunile sale sunt de 132 x 79 x 29 mm, iar greutatea nu depășește 182 g. O puteți depozita cu succes, de exemplu, într-un sertar de birou. Mai mult, funcționează wireless – este echipată cu o baterie de 1500 mAh, iar cablul micro USB inclus în set facilitează încărcarea. În plus, este echipată cu o curea practică, care facilitează transportul produsului.

Inclus
- imprimantă
- cablu USB-A la micro USB
- rolă de etichete (suficientă pentru 160 buc.)
- manual de utilizare
| Producător | Niimbot |
|---|---|
| Model | D11-Pink |
| Culoare | roz |
| Dimensiuni | 132 x 79 x 29 mm |
| Greutate | 182 g |
| Timp de încărcare | 3.5 - 4 h |
| Capacitate baterie | 1500 mAh |
| Rezoluție | 203 dpi |
| Conexiune wireless | Bluetooth |
| Putere | 4 dBm |
| Tensiune de intrare | 5 V DC, 1A |
| Lățime etichetă | 12 mm |
| Port de încărcare | micro USB |
| Temperatură de operare | 5°C - 40°C |
| Tip | Termică |
| Material | ABS |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Imprimanta termica portabila Niimbot D11, 203 dpi, 1500 mAh, Bluetooth, Micro USB, Roz







