Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incalzitor pentru maini Ocoopa H3054PD, Functie powerbank, 5000 mAh, USB-C, Albastru/Alb Cod produs: OCO-141853
Vezi toate produsele din categoria Incalzitoare corporale
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Greutate | 110 g |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip produs | Incalzitor maini |
| Zona corporala | Maini |
Incalzitor pentru maini Ocoopa H3054PD, Functie powerbank, 5000 mAh, USB-C, Albastru/Alb
Încălzitor de mâini Ocoopa H3054PD 5000 mAh cu funcție powerbank, USB-C (alb și albastru).
Ocoopa H3054PD este perfect pentru zilele reci. Folosește o temperatură maximă de 55°C și, datorită designului său ergonomic, se potrivește perfect în mână. Funcționează timp de aproximativ 4-8 ore, iar încărcarea durează aproximativ 80 de minute. În plus, funcțiile de siguranță încorporate garantează o utilizare sigură. Dispozitivul servește și ca baterie externă, cu care vă puteți încărca smartphone-ul sau alte echipamente.
Încălzește eficient mâinile
Dispozitivul se distinge prin designul său atent conceput. Folosește tehnologie de măsurare a temperaturii și controlează valoarea acesteia de 1200 de ori pe minut. Drept urmare, oferă o funcționare eficientă și sigură. În plus, puteți alege dintre 3 moduri de funcționare: Scăzut (42°C), Mediu (48°C) și Ridicat (55°C).
Îți va încărca dispozitivul
Încălzitorul va funcționa bine și ca baterie externă. Dispozitivul acceptă protocolul de încărcare rapidă, așa că va reîncărca iPhone-ul cu până la 50% din energie în aproximativ 30 de minute. Îl veți folosi cu succes și ca lanternă sau căști wireless.
Încărcare rapidă
Încălzitorul folosește o baterie de 5.000 mAh, iar energia acestuia se va reîncărca în aproximativ 80 de minute - cu 55% mai rapid decât alte modele. În plus, produsul este compatibil cu protocolul de încărcare rapidă QC, iar cablul USB-A la USB-C inclus va facilita încărcarea produsului.
Inclus
- încălzitor de mâini
Cablu de încărcare USB-A la USB-C
curea de mână
carcasa
manual de utilizare
Cablu de încărcare USB-A la USB-C
curea de mână
carcasa
manual de utilizare
Producător Ocoopa Model H3054PD Culoare alb și albastru Capacitate 5000 mAh Timp de lucru 4-8 ore Timp de încărcare 80 de minute Tensiune de intrare 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A Tensiune de ieșire 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A Dimensiuni 10,8 x 5,3 x 2,7 cm Greutate 110 grame Setări de temperatură Scăzut (42°C), Mediu (48°C), Ridicat (55°C)
| Producător | Ocoopa |
|---|---|
| Model | H3054PD |
| Culoare | alb și albastru |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Timp de lucru | 4-8 ore |
| Timp de încărcare | 80 de minute |
| Tensiune de intrare | 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Tensiune de ieșire | 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Dimensiuni | 10,8 x 5,3 x 2,7 cm |
| Greutate | 110 grame |
| Setări de temperatură | Scăzut (42°C), Mediu (48°C), Ridicat (55°C) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incalzitor pentru maini Ocoopa H3054PD, Functie powerbank, 5000 mAh, USB-C, Albastru/Alb







