Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incalzitor pentru maini Ocoopa UT3041, 2x 2000 mAh, USB-C, Roz Cod produs: OCO-141850
Vezi toate produsele din categoria Incalzitoare corporale
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Roz |
| Greutate | 625 g |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip produs | Incalzitor maini |
| Zona corporala | Maini |
Incalzitor pentru maini Ocoopa UT3041, 2x 2000 mAh, USB-C, Roz
Încălzitor de mâini Ocoopa UT3041 2x2000 mAh, USB-C, roz
Ocoopa UT3041 redefinește conceptul de confort și funcționalitate. Încălzitorul este echipat cu baterii reîncărcabile cu o capacitate totală de 4.000 mAh, ceea ce garantează o utilizare de lungă durată, fără încărcare frecventă. Datorită tehnologiei de încălzire, puteți regla temperatura de la 35 la 55°C, oferindu-vă o căldură optimă timp de 4-7 ore. Sistemul magnetic de fixare vă permite să distribuiți cu ușurință căldura și să o utilizați convenabil în diferite situații.
Capacitate puternică a bateriei
Două dispozitive cu o capacitate combinată de 4.000 mAh oferă performanță de lungă durată. Fiecare încălzitor are o capacitate de 2000 mAh, iar puterea lor combinată garantează o funcționare fiabilă timp de ore întregi. Aceasta înseamnă că te poți bucura de căldură în timp ce mergi pe jos pe frig sau faci o drumeție mai lungă, fără să-ți faci griji cu privire la încărcarea frecventă.
Design elegant
Produsul are un design elegant și feminin. Designul său modern îl face o completare excelentă pentru geanta unei femei. Va fi grozav nu doar pentru călătorii, ci și pentru utilizarea de zi cu zi, așa că merită să îl aveți la îndemână.
Confort termic maxim
Dispozitivul nostru oferă o încălzire rapidă și confortabilă datorită celor trei niveluri de temperatură reglabile. Alegeți dintre intervalele 35-41°C, 40-48°C sau 48-55°C pentru a ajusta căldura în funcție de nevoile dumneavoastră. Produsul oferă performanțe de lungă durată, menținând o temperatură optimă timp de 4-7 ore, asigurând confort și comoditate în orice condiții.
Design magnetic
Încălzitorul se distinge prin designul său magnetic, care facilitează partajarea căldurii cu alții. Oferă confort și flexibilitate în utilizare, fiind ideal atât pentru încălzirea mâinilor de unul singur, cât și pentru partajarea sursei de căldură cu o persoană dragă.
Inclus
- Încălzitor dublu
- Manual de utilizare
- Cablu de alimentare
- Carcasă de protecție
| Producător | Ocoopai |
|---|---|
| Model | UT3041 |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh x 2 + 4000 mAh |
| Intrare: | 5V/1A |
| Greutate: | 625g x 2 |
| Interval de temperatură: | 35-55°C (95-131°F) |
| Timp de funcționare: | 4-7 ore |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incalzitor pentru maini Ocoopa UT3041, 2x 2000 mAh, USB-C, Roz







