Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incalzitor pentru maini Ocoopa UT3201, Functie powerbank, 2x 5000 mAh, USB-C, Negru Cod produs: OCO-141857
Vezi toate produsele din categoria Incalzitoare corporale
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 225 g |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip produs | Incalzitor maini |
| Zona corporala | Maini |
Incalzitor pentru maini Ocoopa UT3201, Functie powerbank, 2x 5000 mAh, USB-C, Negru
Încălzitor de mâini Ocoopa UT3201 cu funcție powerbank 2x5000 mAh, USB-C (negru)
Încălzitorul de mâini Ocoopa UT3201 este echipat cu o baterie reîncărcabilă de 10.000 mAh care oferă până la 16 ore de funcționare, în funcție de modul de încălzire selectat. Dispozitivul funcționează și ca o baterie externă, permițându-vă să încărcați rapid smartphone-ul sau alt dispozitiv mobil. Certificarea UL confirmă nivelul ridicat de siguranță.
Putere de încălzire adaptată nevoilor dumneavoastră
Încălziți-vă în zilele reci. Încălzitorul Ocoopa oferă până la patru moduri de încălzire, cum ar fi Delicat, Mediu, Înalt și un mod Extra Heat, unde vă puteți bucura de căldură maximă. Prin urmare, dispozitivul este perfect pentru drumeții, vânătoare și pescuit.
Încărcare rapidă și funcționare de lungă durată
Dispozitivul are un timp de funcționare de 6 până la 16 ore, în funcție de modul selectat. Utilizarea tehnologiei de încărcare rapidă de 18W vă permite să încărcați încălzitoarele în doar 3 ore folosind un adaptor de 9V/2A sau în 6 ore dacă utilizați un adaptor de 5V/2A. Funcția de baterie externă de 22,5W vă permite să încărcați iPhone-ul 14 de până la 2 ori, drona de 1,2 ori și iPad-ul de 1,1 ori.
Protecție în toate condițiile
Dispozitivul este certificat IP56 pentru rezistență la praf și apă, iar carcasa sa robustă asigură durabilitate chiar și în cele mai dificile condiții. Indiferent dacă plănuiți o plimbare de iarnă, o alpinism sau o drumeție în natură, încălzitorul este pregătit pentru orice provocare!
Lanternă încorporată
Lanterna LED integrată, care oferă moduri Lightning și Strobe, oferă până la 58 de ore de iluminare. Drept urmare, dispozitivul se va dovedi fiabil și în timpul campingului și în situații de urgență.
Confort în utilizare
Designul practic și ușurința în utilizare fac din încălzitorul Ocoopa UT3201 un companion ideal pentru orice călătorie. De asemenea, este dotat cu un șnur paracord pentru a transporta dispozitivul în siguranță.
Inclus:
- Încălzitor de mâini Ocoopa UT3201 cu funcție powerbank
- Cablu de încărcare
- Cordon paracord
- Husă de protecție
- Manual de utilizare
| Producător | Ocoopa |
|---|---|
| Codul producătorului | UT3201 |
| Capacitatea bateriei | 10 000 mAh |
| Timp de încărcare | 3 ore |
| Intrare | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Ieșire | 5V/3A, 9V/2,22A, 10V/2,25A |
| Dimensiuni | 12 x 6,3 x 3 cm |
| Greutate | 225 g |
| Culoare | negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incalzitor pentru maini Ocoopa UT3201, Functie powerbank, 2x 5000 mAh, USB-C, Negru







