Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incalzitor pentru maini Ocoopa UT4 Young, 2x 2500 mAh, USB-C, Negru/Portocaliu Cod produs: OCO-141852
Vezi toate produsele din categoria Incalzitoare corporale
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 65 g |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Tip produs | Incalzitor maini |
| Zona corporala | Maini |
Incalzitor pentru maini Ocoopa UT4 Young, 2x 2500 mAh, USB-C, Negru/Portocaliu
Încălzitor de mâini Ocoopa UT3056 2x2500 mAh, USB-C (negru și portocaliu)
Încălzitoarele de mâini Ocoopa UT3056 funcționează într-un sistem magnetic 2 în 1, ceea ce înseamnă că cele două module pot funcționa separat sau împreună pentru o flexibilitate completă de utilizare. Fiecare modul cântărește doar 65 g și măsoară 4,57 x 7,37 cm - prin urmare, încape ușor într-un buzunar.
Control deplin asupra nivelurilor de căldură
Pregătește-te pentru zilele reci cu Ocoopa. Încălzitoarele oferă 3 niveluri de temperatură reglabile fin, care îți permit să ajustezi nivelul de căldură în funcție de nevoile tale actuale. Modul Delicat oferă căldură de la 37,8 la 42,2°C, în timp ce modul Confortabil oferă o gamă de temperaturi de la 42,8 la 47,2°C. Pentru cele mai solicitante condiții, merită să alegi modul Cald, care oferă temperaturi de la 47,8 la 52,2°C.
Performanță de lungă durată
Bucură-te de performanța fiabilă a încălzitorului și uită de nevoia de reîncărcare frecventă. Încălzitoarele Ocoopa sunt echipate cu baterii puternice de 2500 mAh fiecare, oferind până la 8 ore de funcționare. Cu porturile USB-C, dispozitivele pot fi încărcate în doar 3,5 ore, iar posibilitatea de a încărca ambele module simultan reduce și mai mult timpul necesar pentru a le pregăti pentru utilizare. Obține o sursă de căldură fiabilă pentru întreaga zi!
Rezistență la condiții meteorologice dure
Cu un grad de impermeabilitate IP34, unitățile Ocoopa sunt rezistente la stropire și ploaie, ceea ce le face o alegere ideală pentru călătorii în condiții meteorologice mai dificile. Încălzitoarele sunt, de asemenea, rezistente la praf - puteți fi siguri că vă vor servi mult timp!
Siguranță certificată
Încălzitoarele de mâini Ocoopa sunt singurele care primesc certificarea UL, care confirmă cele mai înalte standarde de siguranță. Dispozitivele sunt echipate cu protecție împotriva supraîncălzirii - astfel încât le puteți utiliza fără nicio grijă.
Inclus:
- Încălzitor de mâini Ocoopa UT3056 x2
- Cablu de încărcare
- Șnur x2
- Husă de protecție
- Manual de utilizare
| Producător | Ocoopa |
|---|---|
| Codul producătorului | UT3056 |
| Capacitatea bateriei | 2x2500 mAh |
| Timp de încărcare | 3-4 ore |
| Port de încărcare | USB-C |
| Intrare | 5V/2A |
| Ieșire | 5V/1.5A x2 |
| Culoare | negru-portocaliu |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incalzitor pentru maini Ocoopa UT4 Young, 2x 2500 mAh, USB-C, Negru/Portocaliu







