Incarcator auto 4smarts VoltRoad Ultimate, 2xUSB-C, 1xUSB-A, 160W, 3A, Negru Cod produs: 4SM-159295
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare auto
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj |
2 A 2.5 A 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire |
USB-A USB-C |
| Putere | 160 W |
| Tip | Incarcator auto |
| Tip produs | Incarcator auto |
Incarcator auto 4smarts VoltRoad Ultimate, 2xUSB-C, 1xUSB-A, 160W, 3A, Negru
Încărcare rapidă
Nu face compromisuri și treci în modul turbo în timpul încărcării: poți conecta până la trei dispozitive simultan la două porturi USB-C sau USB-A. Fiecare port oferă o putere constantă de 30 W. Portul USB-C cu funcția Power Delivery poate suporta chiar și 100 W și asigură că laptopul este întotdeauna gata de utilizare!
Pentru toate tipurile de vehicule
Încărcătorul auto potrivit atât pentru vehicule de 12V, cât și pentru cele de 24V oferă o soluție flexibilă și versatilă de încărcare pentru o gamă largă de vehicule. VoltRoad Ultimate 160W poate fi utilizat cu ușurință în automobile, motociclete și vehicule comerciale mai mici cu acumulatori de 12V, precum și în camioane mai mari, autobuze și mașini agricole cu acumulatori de 24V.
Stație de încărcare mobilă
Încărcătorul auto VoltRoad Ultimate oferă compatibilitate universală. Încarcă dispozitive precum tablete sau laptopuri direct în mașină. Aceasta asigură conectivitate și productivitate în călătorie, fie că călătorești, fie că îți desfășori activitatea zilnică. Încărcător pentru entuziaștii mașinilor inteligente - practic, eficient și fiabil.
Date tehnice |
|
| Marcă | 4smarts |
| Tip | Încărcător auto |
| Culoare | Negru |
| Material | PC |
| Număr porturi | 3 |
| Intrare | Priză de brichetă |
| Putere maximă | 160 W |
| Tensiune de intrare | DC 12-24V, 18A |
| Încărcare rapidă | Samsung Adaptive Fast Charge (AFC)
USB Power Delivery 2. USB Power Delivery 3.0 USB Power Delivery PPS Hisilicon FCP MediaTek PumpExpress (MTK-PE) Qualcomm® Quick Charge™ 2.0 Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 |
| Ieșire USB-C 1 | Samsung Adaptive Fast Charge (AFC), USB Power Delivery 2.0/3.0/PPS, Hisilicon FCP, MediaTek PumpExpress (MTK-PE), Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0 (max. 100 W) |
| Ieșire USB-C 2 | Samsung Adaptive Fast Charge (AFC), USB Power Delivery 2.0/3.0/PPS, Hisilicon FCP, Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0 (max. 30 W) |
| Ieșire USB-A 1 | 5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/2.5A (max. 30 W) |
| Greutate | aproximativ 50g |
| Dimensiuni | 4.1 x 4.1 x 8.1 cm |
| În pachet | 1x Încărcător auto VoltRoad Ultimate 160W |
| Compatibilitate | Universal (laptop, smartphone, tabletă, smartwatch) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator auto 4smarts VoltRoad Ultimate, 2xUSB-C, 1xUSB-A, 160W, 3A, Negru






