Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator auto Baseus, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 90W, 1 x Cablu USB-C, 1 x Cablu Lightning incluse, Negru Cod produs: BAS-149124
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare auto
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj |
1.5 A 2 A 2.25 A 2.5 A 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire |
USB USB-C Lightning |
| Putere | 90 W |
| Tip | Incarcator auto |
| Tip produs | Incarcator auto |
Incarcator auto Baseus, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 90W, 1 x Cablu USB-C, 1 x Cablu Lightning incluse, Negru
Încărcător auto Baseus C+L & U+C Port 90W
Încărcătorul auto Baseus cu două cabluri încorporate (USB-C și Lightning) și două porturi suplimentare (USB-C și USB-A) vă permite să încărcați simultan până la patru dispozitive cu o putere totală de până la 90 de wați. Sistemul de siguranță integrat, designul pivotant și compatibilitatea de 12-24 volți asigură fiabilitatea în orice vehicul.
Design pivotant
Mecanismul de 180° utilizat vă permite să poziționați convenabil încărcătorul în orice unghi, fără cabluri încurcate. Cablurile duble lungi de 80 cm se retrag automat pentru organizarea ușoară a spațiului în mașină.
Încărcare rapidă
Încărcătorul oferă până la 30 de wați de putere per cablu (USB-C și Lightning). Porturile USB-C și USB-A suplimentare acceptă, de asemenea, încărcare rapidă - până la 30 de wați fiecare. Suportul pentru protocoalele PD, QC, SCP și AFC asigură o compatibilitate largă cu multe dispozitive.
Siguranță în toate condițiile
Un sistem de control al temperaturii asigură că dispozitivul nu se încălzește în timpul încărcării. De asemenea, încărcătorul oferă protecție împotriva supratensiunii, suprasarcinii, scurtcircuitului și supradescărcării.
Stabilitate chiar și pe un drum accidentat
Mânerele cu arc de pe părțile laterale ale încărcătorului garantează o fixare sigură în priza pentru brichetă. Fie că navigați printre denivelări, denivelări de viteză sau frânați brusc - încărcătorul rămâne stabil și nu întrerupe încărcarea.
Gata pentru orice călătorie
Dispozitivul Baseus funcționează cu o gamă de tensiune de 12-24 volți, deci se potrivește mașinilor, SUV-urilor și camioanelor. Noaptea, retroiluminarea subtilă cu LED-uri facilitează găsirea încărcătorului și utilizarea acestuia fără a fi nevoie să aprindeți lumini suplimentare.
| Producător | Baseus |
|---|---|
| Cod producător | C00035507121-02 |
| Culoare | Negru |
| Material | PC |
| Intrare | DC 12-24V, max. 10A |
| Ieșire cablu USB-C1 | 5V⎓3A; 9V⎓3A; 12V⎓2.5A; 15V⎓2.0A; 20V⎓1.5A; 30W max. |
| Ieșire cablu Lightning | 5V⎓3A; 9V⎓3A; 12V⎓2.5A; max. 30W |
| Ieșire port USB-C2 | 5V⎓3A; 9V⎓3A; 12V⎓2,5A; max. 30W |
| Ieșire port USB-A | 5V⎓3A; 9V⎓3A; 10V⎓2.25A; 12V⎓2.5A; max. 30W |
| Putere de ieșire totală (cablu USB-C1 + cablu Lightning + port USB-C2) | 30 W + 30 W + 30 W |
| Putere totală de ieșire (cablu USB-C1 + cablu Lightning + port USB-A) | 30 W + 30 W + 17 W |
| Putere totală de ieșire | Max 90 watt |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator auto Baseus, 1xUSB-A, 1xUSB-C, 90W, 1 x Cablu USB-C, 1 x Cablu Lightning incluse, Negru







