Incarcator auto Ugreen EC705, 2x USB-C, 1x USB-A, 130W, 5A, Cablu USB-C de 1m inclus, Negru Cod produs: UGR-181369
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare auto
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 5 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire |
USB USB-C |
| Putere | 130 W |
| Tip | Incarcator auto |
| Tip produs | Incarcator auto |
Incarcator auto Ugreen EC705, 2x USB-C, 1x USB-A, 130W, 5A, Cablu USB-C de 1m inclus, Negru
Încărcătorul auto UGREEN EC705 vă permite să încărcați convenabil dispozitivele în timpul călătoriilor. Cu o putere totală de 130 W și 3 porturi (2x USB-C și 1x USB-A), puteți conecta la el un smartphone, o tabletă și chiar un laptop în același timp. Suportul pentru tehnologiile Power Delivery și Quick Charge 3.0 garantează o încărcare rapidă și sigură.
Încărcați mai multe dispozitive simultan
2 porturi USB-C și un port USB-A permit încărcarea simultană a până la 3 dispozitive. Datorită portului USB-C de 100 W, puteți încărca complet un MacBook Pro de 16” în doar 90 de minute. Tehnologia Power Delivery va asigura o viteză optimă de încărcare, ajustând puterea la nevoile dispozitivului.
Compatibilitate cu orice vehicul
UGREEN EC705 funcționează în vehicule cu instalație electrică de 12-24 V, ceea ce înseamnă compatibilitate atât cu sedanuri, SUV-uri, furgonete, cât și cu camioane. Este o soluție universală care va funcționa în orice mașină, indiferent de tipul și scopul acesteia.
Fiabilitate în orice condiții
Designul încărcătorului a fost testat pentru durabilitate – peste 3000 de cicluri de conectare și deconectare confirmă fiabilitatea acestuia. Construcția antivibrații asigură că dispozitivul rămâne stabil în priza brichetei chiar și în timpul mersului pe drumuri denivelate.
Indicator LED
Indicatorul LED încorporat permite verificarea rapidă a funcționării corecte a încărcătorului. Iluminarea subtilă facilitează, de asemenea, utilizarea dispozitivului pe întuneric, asigurând confort și siguranță în orice situație.
| Producător | UGREEN |
|---|---|
| Model | EC705 |
| Cod producător | 55511 |
| Porturi | 2x USB-C, 1x USB-A |
| Putere | 130 W (max.) |
| Tensiune de intrare | 12-24V |
| Protocoale de încărcare rapidă | PD, QC3.0 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator auto Ugreen EC705, 2x USB-C, 1x USB-A, 130W, 5A, Cablu USB-C de 1m inclus, Negru







