Incarcator auto USAMS C32, 1x USB, 1x USB-C, 30W, 3A, Fast Charge, Negru Cod produs: USA-159249
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare auto
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj |
1.5 A 2 A 2.5 A 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire |
USB USB-C |
| Putere | 30 W |
| Tip | Incarcator auto |
| Tip produs | Incarcator auto |
Incarcator auto USAMS C32, 1x USB, 1x USB-C, 30W, 3A, Fast Charge, Negru
Designul mecanic transparent prezintă perfect detaliile componentelor precise ale acestui dispozitiv.
Dispozitivul dispune de două porturi independente de încărcare rapidă care pot încărca dispozitive simultan, economisindu-vă timpul prețios.
Două porturi cu o putere totală de 30W asigură încărcare rapidă. Porturile USB sunt compatibile cu protocoalele de încărcare rapidă precum QC/AFC/SCP/FCP/Apple2.4, susținând încărcarea rapidă pentru Huawei, Apple, Xiaomi, Honor, OPPO, Samsung și altele.
Siguranța este asigurată de un cip special care controlează temperatura, protejând împotriva scurtcircuitelor, tensiunii ridicate, supraîncălzirii și altele.
Încărcătorul este echipat cu lumini LED calde care se aprind atunci când este conectat.
Notă! Acest produs este destinat doar majorității mașinilor cu o priză pentru brichetă și o tensiune de intrare de 12V-24V. Nu este potrivit pentru camioane, excavatoare și alte vehicule cu tensiune mai mare de 24V.
Specificații tehnice
| Material | PC |
| Dimensiune | 46x25x25mm |
| Greutate | 14.7g |
| Intrare | DC 12-24V |
| Ieşire USB1 | 5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A (18W Max) |
| Ieşire USB-C | 5V-3A, 9V-3A, 12V-2.5A (30W Max) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator auto USAMS C32, 1x USB, 1x USB-C, 30W, 3A, Fast Charge, Negru







