Incarcator de perete pentru masini electrice Besen SQ20-22KW-APP, 22 kW, 32A, IP66, 295 × 195 × 65 mm, Display LCD, Alb
2.387,99 Lei
1.702,99 Lei
Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Cod produs: BES-145041
Vezi toate produsele din categoria Statii incarcare vehicule electrice
  • (TVA inclus)
  • INDISPONIBIL
  • FREE SHIPPING
Opţiuni disponibile
Rate lunare începând de la
Vezi mai mult
Specificații
Specificatii Tehnice
Brand compatibil Universal
Compatibilitate Universal
Culori disponibile Alb
Durata de incarcare 0 h
Tip incarcare Curent monofazic
Tip produs Statie de incarcare
Vehicul compatibil Autovehicul
Vezi mai mult
DESCRIERE
Încărcător de perete pentru mașini electrice Besen SQ20-22KW-APP
Tehnologie avansată și operare ușoară
Securitate și compatibilitate
Wallbox SQ20-APP are un set complet de protecții: împotriva supratensiunii, supraîncălzirii, suprasarcinii, scurtcircuitelor, scurgerilor de curent la pământ și fulgerelor. Suportă interfețele de tip SAE J1772, IEC 62196-2 și GB/T, ceea ce îl face compatibil cu majoritatea vehiculelor electrice de pe piață. Curentul maxim de încărcare este de 32 A, iar carcasa clasificată IP66 asigură rezistență la praf și apă.
Inclus
  • încărcător de perete
  • elemente de montare
ProducătorBesen
ModelSQ20-22KW-APP
Putere de ieșire22 kW
Tensiunea de intrare/ieșireAC 400V (3 faze)
Curent maxim32A
Frecvență47-63 Hz
Interfață de încărcareSAE J1772, IEC 62196-2, GB/T
AfișajLCD color de 3,5"
Rezistent la apăIP66
Greutate8 kg
Dimensiuni295 × 195 × 65 mm
Temperatura ambiantă-25°C ~ + 55°C
Umiditate0-95% fără condensare
Altitudine max.<2000 m
Consum de energie în modul standby<8W