Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator laptop Apple MC461Z/A, 60W, Alimentare Apple MagSafe, compatibil cu MacBook Pro 13 inch, Alb Cod produs: APP-159844
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare laptop
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
MacBook Pro 13" |
| Conectori | Standard |
| Continut pachet | 1 x Incarcator laptop |
| Culori disponibile | Alb |
| Lungime | 0 m |
| Putere | 60 W |
| Tip incarcator | La retea |
| Tip produs | Incarcator |
Incarcator laptop Apple MC461Z/A, 60W, Alimentare Apple MagSafe, compatibil cu MacBook Pro 13 inch, Alb
Adaptor de alimentare MagSafe de 60W de la Apple
(pentru MacBook și MacBook Pro de 13 inchi)
Adaptorul de alimentare MagSafe de 60W este echipat cu un conector de alimentare magnetic care deconectează cablul în caz de tensiune excesivă și ajută la protejarea acestuia împotriva deteriorării sau uzurii. În plus, conectorul de alimentare magnetic facilitează conectarea rapidă și sigură a fișei la computer.
Odată conectat, un LED situat în partea superioară a conectorului de alimentare se va aprinde. Un LED galben înseamnă că laptopul se încarcă, iar o culoare verde indică faptul că computerul a fost complet încărcat. Prin intermediul cablului de alimentare inclus în adaptor, puteți extinde lungimea cablului, în timp ce adaptorul cu fișă pentru priză de perete (de asemenea inclus) este perfect pentru călătorii.
Adaptorul de alimentare este un companion excelent pentru călătorii - datorită designului său inteligent, cablul de curent continuu poate fi înfășurat cu grijă în jurul său pentru a nu se încurca în timpul depozitării.
Cu adaptorul de alimentare, puteți încărca bateria litiu-polimer atunci când computerul este oprit, pornit sau în modul de repaus. De asemenea, alimentează computerul în timpul funcționării fără baterie.
Date tehnice
| Compatibilitate | MacBook și MacBook Pro 13" |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator laptop Apple MC461Z/A, 60W, Alimentare Apple MagSafe, compatibil cu MacBook Pro 13 inch, Alb







