Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator laptop Apple MKU63ZM/A, 67W, USB-C, compatibil cu Macbook Pro 13 inch / 14 inch, MacBook Air M2 Chip, Alb Cod produs: APP-159457
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare laptop
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
MacBook Pro 13" (2016-2020) MacBook Pro 14" (2021) MacBook Air 13" (2018/2019) |
| Conectori | Standard |
| Continut pachet | 1 x Incarcator laptop |
| Culori disponibile | Alb |
| Lungime | 0 m |
| Putere | 67 W |
| Tip incarcator | La retea |
| Tip produs | Incarcator |
Incarcator laptop Apple MKU63ZM/A, 67W, USB-C, compatibil cu Macbook Pro 13 inch / 14 inch, MacBook Air M2 Chip, Alb
Adaptorul de alimentare USB-C de 67W încarcă rapid și eficient dispozitivul dvs. acasă, la birou și în călătorii.
Încărcătorul este compatibil cu o varietate de dispozitive și cabluri de încărcare echipate cu un conector USB-C. Apple recomandă utilizarea sa cu MacBook Pro de 13 inchi (2016 sau mai nou) sau MacBook Pro de 14 inchi cu cip M1 Pro și CPU cu 8 nuclee. Poate fi, de asemenea, utilizat pentru a încărca rapid MacBook Air cu cip M2 – de la 0 la 50% în aproximativ 30 de minute
| Tip | Încărcător de perete |
| Culoare | Alb |
| Putere | 67W |
| Intrare/Ieșire | USB-C |
| Compatibilitate | MacBook Air (M2, 2022) MacBook Air (M1, 2020) MacBook Air (Retina, 13 inchi, 2020) MacBook Air (Retina, 13 inchi, 2018–2019) MacBook Pro (13 inchi, M2, 2022) MacBook Pro (13 inchi, M1, 2020) MacBook Pro (13 inchi, 2020) MacBook Pro (13 inchi, 2016–2019) MacBook Pro (14 inchi, 2021) MacBook (Retina, 12 inchi, început 2015–2017) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator laptop Apple MKU63ZM/A, 67W, USB-C, compatibil cu Macbook Pro 13 inch / 14 inch, MacBook Air M2 Chip, Alb







