Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator laptop Apple MQLN3ZM/A, 70W, USB-C, compatibil cu Macbook Pro 13 / 14 inch 2016-2024, Macbook Air 13 / 15 inch, Alb Cod produs: APP-159451
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare laptop
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
MacBook Air 13" (2018/2020) Macbook Air 15'' MacBook Pro 13" (2016-2022) MacBook Pro 14" (2021/2022/2023/2024) |
| Conectori | Standard |
| Continut pachet | 1 x Incarcator laptop |
| Culori disponibile | Alb |
| Lungime | 0 m |
| Putere | 70 W |
| Tip incarcator | La retea |
| Tip produs | Incarcator |
Incarcator laptop Apple MQLN3ZM/A, 70W, USB-C, compatibil cu Macbook Pro 13 / 14 inch 2016-2024, Macbook Air 13 / 15 inch, Alb
Încărcare rapidă 70W
Încărcătorul de putere USB-C de 70W este o soluție eficientă pentru încărcarea dispozitivului dumneavoastră, oferind o reîncărcare rapidă și eficientă a energiei acasă, la birou sau în deplasare. Datorită compatibilității sale universale, poate fi folosit cu diverse dispozitive și cabluri de încărcare echipate cu un conector USB-C, făcându-l extrem de versatil.
Compatibilitate universală USB-C
Încărcătorul de putere USB-C de 70W este compatibil cu multe dispozitive echipate cu un conector USB-C. Poate fi folosit cu diverse cabluri de încărcare, oferind flexibilitate și comoditate. Acest lucru vă permite să încărcați dispozitivele fără a avea nevoie de mai multe încărcătoare diferite.
Recomandat pentru MacBook Air și MacBook Pro
Apple recomandă utilizarea acestui încărcător de putere cu MacBook Air de 13 sau 15 inci cu cipul M2, MacBook Pro de 13 inci (din 2016 sau mai recent) și MacBook Pro de 14 inci. Este o soluție ideală pentru aceste modele, oferind puterea de încărcare optimă și eficiență maximă.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Apple |
| Culoare | Alb |
| Port | USB-C |
| Putere de încărcare | 70W |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator laptop Apple MQLN3ZM/A, 70W, USB-C, compatibil cu Macbook Pro 13 / 14 inch 2016-2024, Macbook Air 13 / 15 inch, Alb







