Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator retea 3MK Hardy GaN, 33W, 3A, 1xUSB-C, compatibil cu dispozitive Apple, Alb Cod produs: 3MK-159586
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Apple |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Interfata iesire |
USB USB-C |
| Putere | 33 W |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea 3MK Hardy GaN, 33W, 3A, 1xUSB-C, compatibil cu dispozitive Apple, Alb
Încărcătorul preferat al dispozitivului tău
Deții echipamente Apple? Perfect! Încărcătorul HARDY® este proiectat special pentru aceste dispozitive. iPhone, iPad, Mac, Apple Watch și AirPods – Încărcătorul HARDY® este ideal pentru ele. Echipat cu tehnologii de încărcare rapidă Quick Charge și Power Delivery, încarcă bateria mai repede decât un încărcător standard. Încărcătorul HARDY® este o soluție excelentă pentru cei care își folosesc intens dispozitivele acasă, la birou sau în deplasare.
Eficient și economisitor de energie
Această încărcător compact și rapid conține un tranzistor inovator bazat pe semiconductor GaN. Acesta conduce o tensiune mai mare, astfel încât Încărcătorul HARDY® nu se încălzește precum încărcătoarele standard, făcându-l mai sigur pentru tine și pentru casa ta!
Încărcare de până la 33W
Dacă cauți un încărcător modern pentru dispozitivul tău, alege Încărcătorul HARDY®. Acesta încarcă rapid cu puterea ajustată la dispozitiv, economisind electricitate. Designul compact și elegant se potrivește perfect cu dispozitivele Apple. Alege ceea ce este simplu, elegant și modern. Alege Încărcătorul HARDY®.
Tehnologie de încărcare sigură
Încărcătorul HARDY® îndeplinește cele mai înalte standarde de siguranță pentru dispozitivele electronice. Încărcătorul este fabricat din materiale de cea mai bună calitate, non-inflamabile. Echipat cu tehnologii GaN și Power Delivery care asigură o încărcare sigură. O gamă de protecții protejează electronica dispozitivului tău de schimbările de tensiune și supraîncărcare. Rapid, eficient și fără riscuri!
Întotdeauna aproape. Întotdeauna împreună.
Încărcătorul HARDY® este creat pentru a călători. Este compact și ușor de utilizat, astfel încât să-l poți pune cu ușurință în buzunar sau în geantă. Astfel, poți să-l ai întotdeauna cu tine pentru a-ți încărca dispozitivul ori de câte ori este nevoie. Oriunde îți este echipamentul, Încărcătorul HARDY® este acolo și el.
| Conținutul setului: | 1x Încărcător 3mk HARDY® |
| Tip | Încărcător de perete |
| Putere | 33W |
| Tehnologii suportate | GaN, Power Delivery |
| Tip conector | 1x USB-C |
| Numărul de dispozitive alimentate | 1 |
| Încărcare rapidă | Da |
| Culoare | Alb |
| Compatibilitate | Apple |
| Cablu inclus | Nu |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator retea 3MK Hardy GaN, 33W, 3A, 1xUSB-C, compatibil cu dispozitive Apple, Alb







