Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator retea Blitzwolf BW-S31, 240W, 4xUSB-C, 2xUSB-A, Negru Cod produs: BLI-160220
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire |
USB USB-C |
| Putere | 240 W |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea Blitzwolf BW-S31, 240W, 4xUSB-C, 2xUSB-A, Negru
Căutați un încărcător fiabil, dar la îndemână, care poate gestiona mai multe dispozitive simultan? Blitzwolf BW-S31 este soluția perfectă - oferă până la 240 de wați putere totală de ieșire și 6 porturi (4 × USB-C, 2 × USB-A), ceea ce îl face o alegere excelentă pentru acasă, la birou și în călătorii. Încărcați laptop-ul, telefonul, tableta și consola în același timp - rapid, sigur și convenabil.
Încărcare rapidă
Cele două porturi USB-C (C1 și C2) acceptă standardul Power Delivery 3.1 și PPS, oferind până la 140 de wați de putere - încărcând cu ușurință echipamente precum MacBook Pro 16 sau alte dispozitive solicitante. Celelalte porturi (C3 și C4) oferă 65 de wați fiecare, iar porturile USB-A suportă încărcarea rapidă QC 3.0 cu până la 60 de wați. Puteți alimenta până la 6 dispozitive simultan fără a sacrifica performanța.
Compatibilitate și securitate
BW-S31 suportă cele mai populare protocoale de încărcare rapidă,printre altele. PD3.1/PD3.0/PPS/QC4.0+/QC3.0/AFC/FCP/SCP, asigurând compatibilitatea cu majoritatea smartphone-urilor, laptopurilor, tabletelor, consolelor și altor dispozitive. Protecțiile încorporate protejează împotriva supraîncălzirii, supratensiunii și supraîncărcării, asigurând încărcarea în siguranță în orice situație.
Comoditate și mobilitate
În ciuda puterii sale ridicate, încărcătorul cântărește doar 335 g și măsoară 113 × 68 × 87 mm. Cablul de alimentare de un metru inclus și designul robust îl fac ideal pentru utilizarea pe un birou sau într-o geantă de voiaj.
Inclus
- încărcător de rețea
- cablu de alimentare
| Producător | Blitzwolf |
|---|---|
| Model | BW-S31 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 113 x 68 x 87 mm |
| Greutate | 335g |
| Lungimea cablului de alimentare | 1 m |
| Interfață | x4 USB-C + x2 USB-A |
| Tensiune de intrare | AC 100-240V (50Hz/60Hz) |
| Putere de ieșire | max. 240W; Tip-C1/C2: PD3.1 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 28V/5A; PPS: 3.3-21V/5A 140W(Max); C1+C2: 100W+65W; Tip-C3/C4: 5V/3A,9V/3A,12V/3A,15V/3A,20V/3.25A PPS 3.3-21V/3A 65W(Max); PPS 3.3-21V/3A 65W(Max); C3+C4: 65W+65W; USB-A1/A2: QC3.0 5V/3A,9V/3A,12V/3A,20V/3A 60W(Max); A1+A2: 15W+15W |
| Protocoale de încărcare rapidă | PPS/PD3.1/PD3.0/PD2.0/QC4.0+/QC3.0/QC2.0/AFC/FCP/SCP |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator retea Blitzwolf BW-S31, 240W, 4xUSB-C, 2xUSB-A, Negru







