Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator retea Foneng EU13, cablu USB la Micro USB, 3A, Alb Cod produs: FON-145117
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Interfata iesire | USB |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea Foneng EU13, cablu USB la Micro USB, 3A, Alb
Încărcător de rețea Foneng EU13 + cablu USB la Micro USB, 3A (alb)
Încărcătorul de rețea Foneng EU13 vă permite să reînnoiți rapid energia dispozitivelor dvs. și, datorită caracteristicilor sale de siguranță și designului inteligent, utilizarea sa este sigură. În plus, se distinge prin compatibilitatea sa largă - cu acesta vă puteți încărca smartphone-ul, tableta etc. Setul include, de asemenea, un cablu USB la Micro USB.
Încărcare rapidă și sigură
Foneng EU13 suportă protocolul de încărcare rapidă QC3.0, permițându-vă să reînnoiți energia dispozitivelor dvs. în cel mai scurt timp. Mai mult, a fost creat din plastic ABS și PC rezistent la foc. În plus, designul atent luat în considerare vă permite să utilizați încărcătorul în siguranță, fără a vă face griji că vă deteriorați echipamentul.
Inclus
- încărcător de rețea
- Cablu USB/Micro USB
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | EU13 |
| Culoare | alb |
| Intensitate | 3A |
| Tensiune de intrare | AC100-240V 50/60Hz 0.3A |
| Tensiune de ieșire | 5V-3A 9V-2A 12V-1.5A |
| Material | ABS + PC V0 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator retea Foneng EU13, cablu USB la Micro USB, 3A, Alb







