Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator retea Foneng EU28, 1xUSB, cablu USB la USB Micro, 2.4A, Alb Cod produs: FON-145118
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 2.4 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Interfata iesire | USB |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea Foneng EU28, 1xUSB, cablu USB la USB Micro, 2.4A, Alb
Încărcător de rețea Foneng EU28, 1xUSB, QC 3.0 + cablu USB Micro
Încărcați rapid dispozitivul dvs. cu încărcătorul Foneng EU28. Produsul adaptează automat parametrii de încărcare la dispozitivul conectat și este compatibil cu un interval de tensiune de 100-240 volți. Prin urmare, îl puteți utiliza oriunde v-ați afla. În plus, utilizarea materialelor plastice ABS și PC V0 se traduce prin rezistență la supraîncălzire, foc și zgârieturi. În plus, produsul funcționează cu smartphone-uri, tablete, iPad-uri, console de jocuri etc.
Include
- încărcător
- Cablu USB-A la micro USB
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | EU28 |
| Culoare | alb |
| Tensiune de intrare | AC100-240V 50/60Hz 0.3A |
| Tensiune de ieșire | 5V-2.4A |
| Material | ABS + PC V0 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Incarcator retea Foneng EU28, 1xUSB, cablu USB la USB Micro, 2.4A, Alb







