Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator retea Foneng EU40, 1 x USB-C, 25 W, 1 x Cablu USB-C la Lightning, Alb Cod produs: FON-149259
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj |
2.08 A 2.77 A 3 A 2.25 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Interfata iesire |
USB-C Lightning |
| Putere | 25 W |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea Foneng EU40, 1 x USB-C, 25 W, 1 x Cablu USB-C la Lightning, Alb
Încărcător de rețea Foneng EU40 + cablu Type-C la Lightning 25W
Nu mai trebuie să aștepți ore întregi ca telefonul tău să se încarce. Profitați de încărcătorul de rețea EU40 de la Foneng! Produsul suportă protocoalele populare de încărcare rapidă și este compatibil cu majoritatea dispozitivelor. Acesta oferă un port universal USB-C, iar puterea sa de ieșire este de 25 de wați. Mai mult, acceptă 100-240 volți de curent, astfel încât va funcționa bine în prize cu standarde diferite. Este livrat cu un cablu USB-C către Lightning.
Încărcare rapidă dovedită
Foneng EU40 acceptă protocoale de încărcare rapidă (QC 3.0, OPPO Super V00C) și furnizează energie la 25 W pentru produsele Samsung, PD 20 W pentru Apple și până la 40 W pentru Huwawei, ceea ce înseamnă că vei economisi mult timp la încărcarea dispozitivelor tale. Nu trebuie să vă faceți griji nici cu privire la compatibilitatea sa, deoarece va funcționa cu echipamente de la majoritatea producătorilor cunoscuți.
Inclus în pachet
- Încărcător de rețea EU40 x 1
- Cablu USB-C către Lightning x 1
| Model | EU40 |
|---|---|
| Putere de ieșire | 25W max |
| Tensiune de intrare | 100-240V 50/60Hz |
| Tensiunea de ieșire | 5V/3A 9V/2.77A 12V/2.08A MAXPPS 3.3V-5.9V/3A 3.3V-11V/2.25A |
| Încărcare rapidă | Samsung 25W,PD20W、QC3.0、OPPO Super V00C、40W MAX încărcare instantanee |
| Greutate | 46g |
| Dimensiuni | 42 x 30 x 79,5 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator retea Foneng EU40, 1 x USB-C, 25 W, 1 x Cablu USB-C la Lightning, Alb







