Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator retea Foneng EU43, 1x cablu USB la USB C, 2.1A, Alb Cod produs: FON-145126
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 2.1 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Interfata iesire | USB |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea Foneng EU43, 1x cablu USB la USB C, 2.1A, Alb
Încărcător de rețea Foneng EU43, 1x cablu USB + USB C
Dacă sunteți în căutarea unui încărcător fiabil pentru a vă încărca dispozitivele în cel mai scurt timp, EU43 de la Foneng este pentru dvs.! Acesta utilizează un sistem inteligent de încărcare și permite încărcarea la o valoare maximă de 2,1 A. Are un design compact și acceptă o tensiune de 100-240 volți, deci este excelent pentru călătorii. Este fabricat din materiale durabile, deci este sigur pentru dispozitivele dvs. și cu siguranță va dura mult timp. Are un port USB universal, deci va încărca cu succes o gamă largă de echipamente. Veți găsi un cablu USB la USB-C inclus.
Inclus
- Încărcător de perete
- Cablu de la USB la USB-C
| Producător | FONENG |
|---|---|
| Model | EU43 |
| Interfață | USB |
| Tip conector | USB la USB-C |
| Material | ABS |
| Intrare | 100-240V 50/60Hz |
| Ieșire | 2.1A MAX |
| Greutate | Greutate netă 32.6±0.5g、Greutate brută 95±0.5g |
| Dimensiunea încărcătorului | 81 x 40 x 26mm, |
| Dimensiunea pachetului | 180 x 95 x 35 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator retea Foneng EU43, 1x cablu USB la USB C, 2.1A, Alb







