Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator retea Foneng EU43, 1x cablu USB la USB Micro, 2.1A, Alb Cod produs: FON-145125
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 2.1 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Interfata iesire | USB |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea Foneng EU43, 1x cablu USB la USB Micro, 2.1A, Alb
Foneng EU43 1x încărcător de rețea USB + cablu USB Micro
Dacă sunteți în căutarea unui încărcător fiabil pentru a vă încărca dispozitivele în cel mai scurt timp, EU43 de la Foneng este pentru dvs.! Acesta utilizează un sistem inteligent de încărcare și permite încărcarea la o valoare maximă de 2,1 A. Are un design compact și acceptă o tensiune de 100-240 volți, deci este perfect pentru călătorii. Este fabricat din materiale durabile, deci este sigur pentru dispozitivele dvs. și cu siguranță va dura mult timp. Are un port USB universal, astfel încât va încărca cu succes o gamă largă de echipamente. Setul include un cablu USB-Micro USB.
Inclus în pachet
- Încărcător de rețea
- Cablu USB-Micro
| Producător | FONENG |
|---|---|
| Model | EU43 |
| Interfață | USB |
| Tip conector | USB la Lightning |
| Material | ABS |
| Intrare | 100-240V 50/60Hz |
| Ieșire | 2.1A MAX |
| Greutate | Greutate netă 32.6±0.5g、Greutate brută 95±0.5g |
| Dimensiunea încărcătorului | 81 x 40 x 26mm, |
| Dimensiunea pachetului | 180 x 95 x 35 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator retea Foneng EU43, 1x cablu USB la USB Micro, 2.1A, Alb







