Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator retea Foneng EU45, 2x cablu USB la USB Micro, 12W, Alb Cod produs: FON-145113
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 2.4 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Interfata iesire | USB |
| Putere | 12 W |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea Foneng EU45, 2x cablu USB la USB Micro, 12W, Alb
Încărcător de rețea Foneng EU45, 2 cabluri USB + Micro USB
Economisiți timp și spațiu prin încărcarea simultană a 2 dispozitive cu încărcătorul Foneng EU45! Produsul oferă 2 porturi USB cu o putere totală de 12 wați. Se remarcă prin compatibilitatea sa largă și acceptă curent de 100-240V, astfel încât va funcționa bine cu prize de diferite standarde electrice. Este fabricat din materiale de înaltă calitate și echipat cu un cip inteligent, astfel încât vă protejează echipamentul de supraîncălzire, supraîncărcare, scurtcircuit, etc. Veți găsi un cablu USB la Micro USB inclus.
Inclus în pachet
- Încărcător x 1
- Cablu de la USB la Micro USB x 1
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | EU45 |
| Curent și putere de ieșire | 2.4A /12W Max |
| Tensiunea de intrare | 100-240V |
| Greutate | 38.6g±1g |
| Dimensiuni | 80 x 45 x 26mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator retea Foneng EU45, 2x cablu USB la USB Micro, 12W, Alb







