Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator retea Foneng K210, 2.1A, 1xUSB-A, Cablu USB la Lightning, Alb Cod produs: FON-165080
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 2.1 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Interfata iesire | USB-A |
| Putere | 0 W |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea Foneng K210, 2.1A, 1xUSB-A, Cablu USB la Lightning, Alb
Dacă sunteți în căutarea unui încărcător la îndemână care să asigure o încărcare sigură a dispozitivelor dvs., ați ajuns la locul potrivit! Foneng K210 asigură o încărcare de 2,1 amperi. Este fabricat din materiale durabile, rezistente la uzură și la căldură și dispune de protecție electrică pentru a vă proteja echipamentul de scurtcircuit, supraîncărcare etc. În plus, este ușor și la îndemână, astfel încât va încăpea în orice geantă de mână, rucsac sau chiar buzunar. Veți găsi un cablu USB la Lightning inclus, care vă permite să încărcați convenabil telefoanele și accesoriile marca Apple. Optați pentru Foneng K210 și bucurați-vă de performanța sa fiabilă!
Compatibilitate largă
Încărcătorul Foneng K210 are un port USB universal care vă permite să încărcați convenabil aproape toate dispozitivele electronice. Produsul acceptă un interval de tensiune de 100-240 volți, ceea ce înseamnă că îl puteți utiliza fără probleme, de exemplu, atunci când călătoriți, unde este posibil să întâlniți prize de curent cu standarde diferite.
Inclus în pachet
- Încărcător x 1
- Cablu de la USB la Lightning x 1
| Producător | Foneng |
|---|---|
| Model | K210 |
| Tensiune și curent de intrare | 110-240V~50/60Hz 0.5A |
| Tensiune și curent de ieșire | 5.0V 2.1A |
| Culoare | alb |
| Material carcasă | ABS+PC rezistent la foc |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Incarcator retea Foneng K210, 2.1A, 1xUSB-A, Cablu USB la Lightning, Alb







