Incarcator retea UGREEN Nexode Pro, 1x USB-A si 2x USB-C, 65W, Gri Cod produs: UGR-181475
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj |
1.5 A 3 A 2.5 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Gri |
| Interfata iesire |
USB USB-C |
| Putere | 65 W |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea UGREEN Nexode Pro, 1x USB-A si 2x USB-C, 65W, Gri
Încărcător de rețea Ugreen Nexode Pro 65W, GaN, 2x USB-C + USB
Ugreen Nexode Pro 65W este un încărcător de rețea versatil, care combină dimensiunea compactă cu o performanță uimitoare. Echipat cu 2 porturi USB-C și 1 port USB-A, permite încărcarea simultană a trei dispozitive, împărțind inteligent puterea maximă de 65 W. Datorită tehnologiei GaN Infinity, încărcătorul garantează o încărcare rapidă și eficientă, cu o încălzire minimă. În plus, adaptoarele interschimbabile fac din Nexode Pro tovarășul ideal de călătorie, pregătit pentru utilizare în întreaga lume.
Alimentează-ți dispozitivele într-o clipă
Acum poți alimenta dispozitivele tale cu o viteză record, indiferent de locul în care te afli. Cu suport pentru standarde avansate de încărcare rapidă, cum ar fi Quick Charge sau Power Delivery, Ugreen Nexode Pro va încărca iPhone 15 Pro la 60% în doar 30 de minute, iar Galaxy S23 Ultra la 50% în 19 minute. Aceasta este de până la 3 ori mai rapid decât încărcătoarele standard! În plus, încărcătorul suportă tehnologia Super Fast Charging 2.0 (45 W) pentru dispozitive Samsung, reducând astfel timpul de încărcare cu aproape jumătate.
Ideal pentru călătorii
Mai mic cu 55% în comparație cu încărcătoarele tradiționale de putere similară, Nexode Pro este tovarășul ideal pentru orice călătorie. Adaptoarele interschimbabile pentru prizele EU, UK și US fac posibilă utilizarea sa practic oriunde. Indiferent de locul în care te afli, poți fi sigur că dispozitivele tale vor fi încărcate rapid și în siguranță.
Compatibilitate universală
Nexode Pro colaborează fără probleme cu o gamă largă de dispozitive, cum ar fi MacBook Air, iPhone 15/14/13, Galaxy S24, iPad Pro sau Google Pixel. Cu trei porturi (2x USB-C și 1x USB-A), poți încărca simultan un laptop, un smartphone și un alt dispozitiv, bucurându-te de maximă confort și economie de timp.
Siguranță maximă
Ugreen Nexode Pro pune siguranța pe primul loc. Echipat cu un sistem avansat ThermalGuard, monitorizează constant temperatura de funcționare, oferind protecție împotriva supraîncălzirii, supratensiunii, suprasarcinii și scurtcircuitului. În plus, tehnologia GaN Infinity garantează o eficiență energetică ridicată cu o emisii minime de căldură, ceea ce face ca dispozitivul să fie nu doar eficient, ci și de încredere. Carcasa care respectă standardul UL94-V0 asigură rezistență la temperaturi ridicate, iar sistemul de protecție în mai multe etape oferă o siguranță totală în timpul utilizării.
În pachet:
- Încărcător
- Adaptoare interschimbabile UK/EU
| Producător | UGREEN |
|---|---|
| Model | Nexode PRO |
| Număr de porturi USB-C | 2 |
| Număr de porturi USB-A | 1 |
| Curent de intrare | AC 100-240V, 50/60 Hz, 1.8A |
| Curent de ieșire | USB-C1:5V/3A 9V/3A 12V/3A 15V/3A 20V/3.25A 65W Max PPS:3.3-11V/4.5A; USB-C1: 5V/3A 9V/3A 12V/2.5A 30W Max PPS:3.3-11V/2.75A; USB-A:5V/3A 9V/3A 12V/1.5A 10V/2.25A 22.5W |
| Puterea maximă de încărcare | 65 W |
| Standarde de încărcare rapidă suportate | USB-C1: UFC, PD3.0, PPS, QC4+, SCP(10V2.25A), FCP, APPLE5V2.4A, Samsung5V2A, BC1.2; USB-C2: PD3.0, PPS, QC4+, SCP(10V2.25A), FCP, APPLE5V2.4A, Samsung5V2A, BC1.2; USB-A:QC3.0, QC2.0, SCP(10V2.25A), FCP, AFC, APPLE5V2.4A, Samsung5V2A, BC1.2 |
| Dimensiuni | 85 x 49 x 15 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator retea UGREEN Nexode Pro, 1x USB-A si 2x USB-C, 65W, Gri







