Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator retea USAMS T50, 100W, 5A, 3xUSB-C, 1xUSB-A, Fast Charging, Negru Cod produs: USA-159571
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire |
USB-A USB-C |
| Putere | 100 W |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea USAMS T50, 100W, 5A, 3xUSB-C, 1xUSB-A, Fast Charging, Negru
Oferiți produsului dumneavoastră puterea pe care o merită cu noul încărcător super-rapid de la renumita marcă USAMS, cu o putere de până la 100W.
Produsul poate înlocui cu succes patru încărcătoare - nu veți mai avea nevoie de patru încărcătoare, deoarece este echipat cu până la patru porturi de încărcare. Încărcătorul este extrem de convenabil, susține multe protocoale de încărcare rapidă, făcându-l compatibil cu dispozitive de la mulți producători.
Porturile USB sunt compatibile cu protocoalele de încărcare rapidă, cum ar fi QC3.0/QC2.0/AFC/SCP/FCP/Apple2.4/PD3.0, susținând încărcarea rapidă pentru modele de la Huawei, Apple, Xiaomi, Honor, OPPO, Samsung etc.
Dispozitivul este echipat cu un cip GaN de generația a treia, care se caracterizează prin emisii reduse de căldură și eficiență excelentă, rezultând o performanță mult mai stabilă decât alte încărcătoare tradiționale. Cipul protejează împotriva supraîncărcării, scurtcircuitelor, interferențelor și supraîncălzirii, oferind de asemenea protecție la supracurent pentru dispozitivele încărcate.
Încărcătorul este foarte practic și mic, făcându-l extrem de ergonomic și confortabil pentru utilizarea zilnică.
| Material | PC+ABS |
| Dimensiune | 82.4 * 56.8 * 30.6 mm (fără priză) |
| Intrare | 100-240V ~ 50 / 60Hz 1.5A (max.) |
| Ieșire | 5V-3A 9V-3A 12V-3A 15V-3A 20V-5A (100W Max) |
| Ieșire USB-A | 4.5V-5A 5V-4.5A 5V-3A 9V-3A 12V-3A 20V-3A (60W Max) |
| Ieșire USB-C1+USB-C2 | 65W+30W |
| Ieșire USB-C3+USB-A | 12W (5V-2.4A) + 12W (5V-2.4A) |
| Ieșire USB-C1/USB-C2+USB-C3/USB-A | 65W + 30W |
| Ieșire USB-C1+USB-C2+USB-C3 | 45W + 30W + 20W |
| Ieșire USB-C1+USB-C2+USB-A | 45W + 30W + 18W |
| Ieșire USB-C1/USB-C2+USB-C3+USB-A | 65W + 12W + 12W |
| Ieșire USB-C1+USB-C2+USB-C3+USB-A | 45W + 30W + 7.5W + 7.5W |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator retea USAMS T50, 100W, 5A, 3xUSB-C, 1xUSB-A, Fast Charging, Negru







