Incarcator retea USAMS T67, 20W, 1xUSB-C, 1xUSB-A, Incarcare Wireless 2.5W, Negru Cod produs: USA-159468
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire |
USB USB-C Wireless |
| Putere |
20 W 2.5 W |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea USAMS T67, 20W, 1xUSB-C, 1xUSB-A, Incarcare Wireless 2.5W, Negru
Încărcare rapidă și multifuncționalitate
Încărcătorul suportă tehnologia de încărcare rapidă de 20W, permițând alimentarea eficientă a dispozitivelor într-un timp scurt. Este echipat cu trei porturi de ieșire, permițându-vă să încărcați simultan un smartphone și un ceas. În plus, suportă încărcarea rapidă wireless pentru Apple Watch – pur și simplu așezați dispozitivul pe încărcător fără a conecta cabluri.
Design compact și soluții avansate
Utilizarea tehnologiei GaN a redus dimensiunea dispozitivului, facilitând transportul și depozitarea acestuia. Încărcătorul include un sistem inteligent de control al temperaturii care reduce generarea de căldură în timpul funcționării, chiar și în timpul încărcării rapide. Carcasa este realizată din materiale ABS și PC, asigurând durabilitate în utilizarea zilnică.
Securitate și parametrii tehnici
Dispozitivul oferă 8 niveluri de protecție: împotriva supratensiunii, supracurentului și suprasarcinii, scurtcircuitului, supraîncălzirii, lightning, interferențelor și incendiilor. Intervalul de intrare este 110–240V (50–60Hz, 0.6A).
Specificații tehnice |
|
| Marcă | USAMS |
| Model | T67 |
| Culoare | Oxidat |
| Material | ABS+PC |
| Intrare | 110–240 V, 50–60 Hz, 0.6 A |
| Încărcare wireless | 2.5 W |
| USB-A | 5V 3A / 9V 2A / 12V 1.5A (max. 18 W) |
| USB-C | 5V 3A / 9V 2.22A / 12V 1.67A (max. 20 W) |
| USB-C + USB-A | 15 W |
| USB-C + Încărcare wireless | 20 W + 2.5 W |
| USB-A + Încărcare wireless | 18 W + 2.5 W |
| USB-A + USB-C + Wireless | 15 W + 2.5 W |
| Protecții | Protecție împotriva supraîncărcării, supracurentului și scurtcircuitului |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator retea USAMS T67, 20W, 1xUSB-C, 1xUSB-A, Incarcare Wireless 2.5W, Negru






