Incarcator retea USAMS US-CC180, 65W, 3A, 2xUSB-C, 1xUSB-A, Fast Charging, Alb Cod produs: USA-159567
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Interfata iesire |
USB-A USB-C |
| Putere | 65 W |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea USAMS US-CC180, 65W, 3A, 2xUSB-C, 1xUSB-A, Fast Charging, Alb
USAMS US-CC180 Seria Sandru este un încărcător de perete inteligent cu o putere mare de 65W, permițând încărcarea rapidă a două dispozitive simultan. Încărcătorul este extrem de convenabil, echipat cu trei tipuri diferite de porturi USB care suportă multe protocoale de încărcare rapidă, făcându-l compatibil cu dispozitive de la mulți producători. În plus, două dintre cele trei porturi USB pot încărca rapid dispozitive simultan, făcând ca acest produs să înlocuiască eficient trei încărcătoare separate.
Porturile USB sunt compatibile cu protocoalele de încărcare rapidă precum QC3.0//AFC/FCP, suportând încărcarea rapidă pentru modele precum Huawei, Apple, Xiaomi, Honor, OPPO, Samsung etc.
Datorită puterii sale mari, încărcătorul poate încărca eficient dispozitive mari, cum ar fi laptopurile - ai nevoie de puțin peste două ore pentru a încărca complet bateria unui MacBook Air folosind acest dispozitiv!
Dispozitivul este echipat cu un cip GaN de generația a treia, care prezintă o emisie scăzută de căldură și o eficiență excelentă, rezultând o performanță foarte stabilă în comparație cu alte încărcătoare tradiționale. Cipul protejează împotriva supraîncărcării, scurtcircuitelor, interferențelor sau supraîncălzirii și oferă, de asemenea, protecție la supracurent pentru dispozitivele de încărcare.
Încărcătorul de perete cu un cip GaN inteligent protejează dispozitivele de supraîncărcare excesivă - comută automat în modul de întreținere atunci când dispozitivul tău de încărcare este încărcat la 80%.
Încărcătorul se caracterizează prin dimensiuni mici și o portabilitate ridicată, făcându-l extrem de ergonomic și confortabil pentru utilizarea zilnică.
Date tehnice |
|
| Marcă | USAMS |
| Model | US-CC180 |
| Material | PC |
| Dimensiuni | 34.4 x 37.6 x 102 mm |
| Ponderare | Aproximativ 110g |
| Culoare | Alb |
| Putere de intrare | 100-240V - 50/60 Hz 1.5A (max) |
| USB-C1/C2 Ieșire | 5V⎓3A 9V⎓3A 12V⎓3A 15V⎓3A 20V⎓3.25A (max. 65W) PPS: 3.3V-11V⎓5A |
| USB Ieșire | 5V⎓3A 5V⎓4.5A 9V⎓3A 12V⎓3A 20V⎓3A (max. 60W) |
| USB-C1 + USB-C2 Ieșire | 45W + 20W |
| USB-C1 + USB-A Ieșire | 45W + 18W |
| USB-C1 + (USB-C2 + USB-A) Ieșire | 45W + 15W |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator retea USAMS US-CC180, 65W, 3A, 2xUSB-C, 1xUSB-A, Fast Charging, Alb







