Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator retea Verbatim GNC-140, 140W, 5A, 3xUSB-C, 1xUSB-A, Albastru Cod produs: VER-160579
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 5 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Interfata iesire |
USB-A USB-C |
| Putere | 140 W |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea Verbatim GNC-140, 140W, 5A, 3xUSB-C, 1xUSB-A, Albastru
Încărcare 140W 4-in-1
Încărcătorul de perete Verbatim 140W GaN combină două porturi USB-C PD 140W, un port USB-C PD 20W și un port USB-A QC 3.0 într-un design elegant, de dimensiuni palmare. Ideal pentru birou, acasă sau în călătorie, va alimenta laptopul, tableta, smartphone-ul, dispozitivele de jocuri și multe altele.
Cu prizele US pliabile și versiunile interschimbabile EU și UK, este cel mai bun companion de călătorie. Încărcătorul de perete GaN de 140W cu 4 porturi: 2 x USB-C® PD 140W / 1 x USB-C® PD 20W / 1 x USB-A QC 3.0 (EU/UK/US)
Tehnologia GaN
Tehnologia GaN (Nitruro de Galliu) oferă încărcare rapidă și eficientă la putere mare, generând în același timp mai puțină căldură. Încărcătoarele GaN sunt mai mici și mai ușoare decât încărcătoarele tradiționale din siliciu, făcându-le foarte ușor de transportat și ideale pentru călătorii.
Sigur și Fiabil
Încărcătorul GaN este fabricat din materiale de înaltă calitate rezistente la foc și dispune de patru sisteme de siguranță, inclusiv protecție la supratensiune, protecție la supracurent, protecție la scurtcircuit și protecție la supraîncălzire, asigurându-se că încărcătorul rămâne sigur în timpul încărcării.
Caracteristici:
- Suportă încărcarea simultană a până la 4 dispozitive cu o putere totală maximă de 140W
- Echipat cu 2 x USB-C® PD 3.1 până la 140W, 1 x USB-C PD 3.0 până la 20W și 1 x USB-A QC 3.0 până la 18W
- Tehnologie GaN încorporată pentru încărcare eficientă și generare mai puțină de căldură
- Companion de călătorie excelent cu prize US pliabile și adaptoare interschimbabile EU și UK și design subțire, compact
- Suportă încărcare super-rapidă cu USB Power Delivery 3.1 & 3.0, PPS și Quick Charge 3.0
- Tehnologia PPS (Surse de Alimentare Programabile) asigură cantitatea corectă de putere pentru încărcare optimă
- Fabricat din materiale de înaltă calitate rezistente la foc și echipat cu patru sisteme de siguranță, inclusiv protecție la supratensiune, protecție la supracurent, protecție la scurtcircuit și protecție la supraîncălzire
Date Tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Încărcător de perete |
| Culoare | Negru |
| Tensiune de Intrare | AC 100-240~ 50/60 Hz 2.1A max. |
| Puterea de Iesire pe Port |
|
| Puterea de Iesire în Porturi |
USB-C1 + USB-C2: 65W + 65W USB-C1 + USB-C3: 100W + 20W USB-C1 + USB-A: 100W + 18W USB-C2 + USB-C3: 100W + 20W USB-C2 + USB-A: 100W + 18W USB-C3 + USB-A: 5V⎓3A USB-C1 + USB-C2 + USB-C3: 65W + 45W + 20W USB-C1 + USB-C2 + USB-A: 65W + 45W + 18W USB-C1 + USB-C3 + USB-A: 100W + 15W (USB-C3 + USB-A) USB-C2 + USB-C3 + USB-A: 100W + 20W (USB-C3 + USB-A) USB-C1 + USB-C2 + USB-C3 + USB-A: 65W + 45W + 15W (USB-C3 + USB-A) |
| Puterea Totală de Iesire | max. 140W |
| Sisteme de Siguranță |
Protecție la Scurtcircuit Protecție la Supratensiune Protecție la Supracurent Protecție la Supraîncălzire |
| Material | PC, ABS, material rezistent la foc |
| Dimensiuni | 76.5 x 67.7 x 31.3 mm |
| Greutate | 270 grame |
| Conținutul Pachetului |
- Încărcător GaN - Adaptor EU - Adaptor UK - Ghid de Utilizare Rapidă |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator retea Verbatim GNC-140, 140W, 5A, 3xUSB-C, 1xUSB-A, Albastru






