Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator retea Verbatim GNC-200, 2400W, 5A, 3xUSB-C, 1xUSB-A, Gri Cod produs: VER-160365
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare retea
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 5 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Gri |
| Interfata iesire |
USB-A USB-C |
| Putere | 200 W |
| Tip | Incarcator retea |
| Tip produs | Incarcator retea |
Incarcator retea Verbatim GNC-200, 2400W, 5A, 3xUSB-C, 1xUSB-A, Gri
Încărcare 200W 4 în 1
Încărcătorul de perete Verbatim 200W GaN combină două porturi USB-C PD 100W, un port USB-C PD 65W și un port USB-A QC 3.0 într-un design elegant, de dimensiunea unei palme. Ideal pentru birou, acasă sau călătorii, va alimenta laptopul, tableta, smartphone-ul, dispozitivele de jocuri și multe altele.
Cu prizele US pliante și versiunile interschimbabile EU și UK, este cel mai bun companion de călătorie. Încărcătorul de perete GaN de 200W cu 4 porturi: 2 x USB-C® PD 100W / 1 x USB-C® PD 65W / 1 x USB QC 3.0 (EU/UK/US)
Tehnologia GaN
Tehnologia GaN (Nitruro de Galliu) oferă încărcare rapidă și eficientă la puteri mari, generând în același timp mai puțină căldură. Încărcătoarele GaN sunt mai mici și mai ușoare decât încărcătoarele tradiționale din siliciu, ceea ce le face foarte ușor de transportat și ideale pentru călătorii.
Sigur și Fiabil
Încărcătorul GaN este fabricat din materiale de înaltă calitate rezistente la foc și are patru sisteme de siguranță, inclusiv protecție împotriva supratensiunii, protecție împotriva supracurentului, protecție la scurtcircuit și protecție la supraîncălzire, asigurându-se că încărcătorul rămâne sigur în timpul încărcării.
Caracteristici:
- Suportă încărcarea simultană a până la 4 dispozitive cu o putere totală maximă de 200W
- Echipat cu 2 x USB-C® PD 3.0 până la 100W, 1 x USB-C PD 3.0 până la 65W și 1 x USB-A QC 3.0 până la 60W
- Tehnologie GaN încorporată pentru încărcare eficientă și generare mai mică de căldură
- Companion de călătorie excelent cu prize US pliante și adaptoare interschimbabile EU și UK și design subțire, compact
- Suportă încărcare super-rapidă cu USB Power Delivery 3.0, PPS și Quick Charge 3.0
- Tehnologia PPS (Sursă de Alimentare Programabilă) asigură cantitatea corectă de putere pentru încărcare optimă
- Fabricat din materiale de înaltă calitate rezistente la foc și echipat cu patru sisteme de siguranță, inclusiv protecție împotriva supratensiunii, protecție împotriva supracurentului, protecție la scurtcircuit și protecție la supraîncălzire
Date Tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Tip | Încărcător de perete |
| Culoare | Negru |
| Tensiune de Intrare | AC 100-240~ 50/60 Hz 2.5A max. |
| Putere de Ieșire pe Port |
|
| Putere de Ieșire în Porturi |
USB-C1 + USB-C2: 100W + 100W USB-C1 + USB-C3: 100W + 65W USB-C1 + USB-A: 100W + 60W USB-C2 + USB-C3: 100W + 65W USB-C2 + USB-A: 100W + 60W USB-C3 + USB-A: 12W + 12W USB-C1 + USB-C2 + USB-C3: 100W + 65W + 30W USB-C1 + USB-C2 + USB-A: 100W + 65W + 30W USB-C1 + USB-C3 + USB-A: 100W + 12W + 12W USB-C2 + USB-C3 + USB-A: 100W + 12W + 12W USB-C1 + USB-C2 + USB-C3 + USB-A: 100W + 65W + 12W + 12W |
| Putere Totală de Ieșire | max. 200W |
| Sisteme de Siguranță |
Protecție la Scurtcircuit Protecție împotriva Supratensiunii Protecție împotriva Supracurentului Protecție împotriva Supraîncălzirii |
| Material | PC, ABS, material rezistent la foc |
| Dimensiuni | 83.5 x 64.8 x 36 mm |
| Pondere | 314 grame |
| Conținutul Pachetului |
- Încărcător GaN - Adaptor EU - Adaptor UK - Ghid de Începere Rapidă |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator retea Verbatim GNC-200, 2400W, 5A, 3xUSB-C, 1xUSB-A, Gri






