Incarcator wireless 3in1 Guess 4G, Compatibil MagSafe, Incarcare Wireless 15W / 5W / 3W, 2A, USB-C, Maro Cod produs: GUE-183826
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 2 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Wireless Charging; Compatibil MagSafe; Putere: 15W / 5W / 3W |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Maro |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire | USB-C |
| Material | - |
| Putere |
15 W 3 W 5 W |
| Tip | Incarcator wireless |
| Tip produs |
Incarcator wireless casti Incarcator wireless ceas Incarcator wireless telefon |
Incarcator wireless 3in1 Guess 4G, Compatibil MagSafe, Incarcare Wireless 15W / 5W / 3W, 2A, USB-C, Maro
Încărcător inductiv Guess 3-în-1 4G
Un încărcător inductiv elegant de la Guess din colecția 3-în-1 4G, prezentând modelul iconic 4G semnat cu logo-ul auriu GUESS și capacitatea de a încărca până la 3 dispozitive simultan.
Aspect unic și calitate excepțională
Încărcătorul este fabricat din materiale de înaltă calitate. Acest dispozitiv este o alegere excelentă pentru persoanele care prețuiesc nu doar un aspect exclusivist, ci și calitatea și funcționalitatea înaltă.
Datorită finisajului său distinctiv, toate accesoriile din această colecție arată extrem de elegante și luxoase.
Un must-have pentru cei care apreciază eleganța și prestigiul!
Construcție solidă și potrivire perfectă
Dispune de stații de încărcare pentru un ceas, AirPods și un telefon, iar puterea maximă a acestui încărcător wireless MagSafe este de 15 W.
Încărcătorul are trei segmente de încărcare care pot fi pliate pentru ușurința utilizării, depozitării și economisirea spațiului în bagaj sau într-o poșetă.
Produsul este fabricat sub licență Guess.
Specificații tehnice |
|
| Interfață | USB-C |
| Încărcare | Încărcare rapidă |
| MagSafe | Da |
| Putere maximă | 15W |
| Intrare | 9V=2A, 12V=2A |
| Ieșire telefon | 5W/7.5W/10W/15W |
| Ieșire ceas | 2.5W |
| Ieșire AirPods | 3W |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator wireless 3in1 Guess 4G, Compatibil MagSafe, Incarcare Wireless 15W / 5W / 3W, 2A, USB-C, Maro







