Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator Wireless 4smarts Kickstand, Compatibil MagSafe, 15W, 3A, USB-C, Silver Cod produs: 4SM-159372
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Incarcare Wireless USB-C |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Argintiu |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire | USB-C |
| Material |
ABS Aluminiu |
| Putere | 15 W |
| Tip | Incarcator wireless |
| Tip produs | Incarcator wireless telefon |
Incarcator Wireless 4smarts Kickstand, Compatibil MagSafe, 15W, 3A, USB-C, Silver
ÎNCĂRCARE EFICIENTĂ QI2 PÂNĂ LA 15 W
Lumea se îndreaptă spre încărcarea fără fir - cu suportul de încărcare 4smarts Qi2 poți duce încărcarea la nivelul următor. Qi2 va armoniza încărcarea fără fir în cadrul unui standard global și va permite o compatibilitate mai mare a dispozitivelor. Aceste standarde înalte asigură că încărcătoarele fără fir sunt sigure și eficiente. Cu suportul de încărcare 4smarts Qi2 poți încărca confortabil dispozitivele compatibile cu MagSafe acasă sau în călătorie. Încărcătorul nostru nou oferă o putere de încărcare de 15W. Magneții puternici țin telefonul mobil ferm și îl poziționează corespunzător pentru a asigura transferul ideal de energie. Chiar și smartphone-urile cu huse de protecție nu reprezintă o problemă pentru încărcătorul nostru.
DESIGN IMPRESIONANT CU FUNCȚIE DE SUPORT
Bucură-te de designul practic al noului nostru încărcător inductiv Qi2.0. Această stație de încărcare este compatibilă cu MagSafe și poate servi ca un suport pliabil, practic pe masă. Funcția de suport permite utilizarea în orizontală sau în verticală. Poate fi ajustat sub un unghi corect, mutând suportul în sus și în jos. Această stație de încărcare extrem de practică oferă o mare flexibilitate pentru a satisface diverse nevoi. Pe lângă încărcare, poți de asemenea să efectuezi apeluri video și să vizionezi filme cu prietenii în orice moment. Se potrivește cu orice interior de casă sau birou, deoarece este fabricată din materiale de înaltă calitate.
UȘOR
Datorită formei sale compacte și ușoare, poți lua cu tine încărcătorul QI2 cu suportul oriunde te duci. Se potrivește perfect în orice geantă sau bagaj de mână. Astfel, vei avea întotdeauna încărcătorul MagSafe la îndemână și nu va trebui să iei cu tine un suport suplimentar pentru telefonul mobil.
Specificații Tehnice |
|
| Culoare | Argintiu |
| Material | ABS, aluminiu, sticlă |
| Număr de porturi | 2 |
| Protocol de încărcare rapidă | Profil de putere magnetică (MPP), Profil extins de alimentare (EPP), Profil de putere de bază (BPP), Extensie de alimentare proprietară Samsung (PPDE) |
| Interval de frecvență | 110-360 kHz |
| Versiune Qi | 2.0 |
| Circuit de protecție | Da |
| Compatibilitate | iPhone 14, iPhone 12 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 12 Mini, iPhone 15 Plus, iPhone 14 Pro Max, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 Mini Universal, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 15, iPhone 14 Plus, iPhone 12, iPhone 15 Pro |
| Intrare | USB tip C |
| Max. Putere (W) | 15W |
| Tip produs | Încărcător fără fir |
| Tensiune de intrare | DC 5 V/3 A, 9 V/2,22 A |
| Număr de porturi de încărcare | 1 |
| Tip principal de ieșire | Încărcare fără fir |
| Ieșire 1: Tip | Încărcare fără fir |
| Puterea principală de ieșire: Putere maximă (W) | 15W |
| Ieșire 1: Max. Putere (W) | 15W |
| Ieșire 1: Tensiune/curent | DC 5 V/3 A, 9 V/2,22 A |
| Compatibil cu MagSafe | Da |
| Greutatea produsului | 0,07 kg |
| Dimensiuni | 10,50 × 9,50 × 1,50 cm |
| Atenție pentru consumatori | Puterea de intrare recomandată > 20 W |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator Wireless 4smarts Kickstand, Compatibil MagSafe, 15W, 3A, USB-C, Silver







