Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator Wireless 4smarts VoltBeam Mini pentru Apple Watch, 2.5W, 3A, USB-A, Alb Cod produs: 4SM-159370
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 0 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Incarcare Wireless USB-C |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire |
USB-A Wireless |
| Material |
ABS Otel TPE |
| Putere | 2.5 W |
| Tip | Incarcator wireless |
| Tip produs | Incarcator wireless smartwatch |
Incarcator Wireless 4smarts VoltBeam Mini pentru Apple Watch, 2.5W, 3A, USB-A, Alb
Încărcător inductiv 4smarts VoltBeam Mini
Încărcarea ceasului Apple Watch nu a fost niciodată atât de simplă, doar așează-ți ceasul pentru a-l încărca într-un mod simplu și rapid.
Fără complicații: Pur și simplu apropie smartwatch-ul de zona de încărcare, iar magnetul îl va poziționa automat corect pe încărcător. Procesul de încărcare începe automat.
Elegant: rama din oțel inoxidabil conferă încărcătorului un aspect plin de grație.
Siguranță: Ceasul tău Apple Watch este protejat împotriva supraîncărcării și supraîncălzirii.
Ușor ca o pană: 4smarts VoltBeam Mini cântărește doar 30 g, fiind astfel ideal nu doar pentru utilizare acasă, ci și la birou și în călătorii.
Rapid: Timp de încărcare scurt de aproximativ 2,5 ore
Date tehnice:
Intrare: 4,5 - 5,5 V
Putere: 2,5 W
Pad wireless pentru smartwatch cu interval de frecvență: 110kHz-205kHz
Interval de transfer al curentului de încărcare: 0,6 - 1,0 mm
Fabricat din oțel inoxidabil, ABS și TPE
Lungimea cablului: 100 cm
Dimensiuni: 27,6 x 7,8 mm
Greutate: 30g
| Culoare | Alb |
| Material | Fabricat din oțel inoxidabil / ABS / TPE |
| Putere | 2,5W |
| Frecvență | 110kHz-205kHz |
| Distanță de încărcare | 0,6 - 1,0 mm |
| Intrare | USB-A |
| Lungimea cablului | 100cm |
| Compatibilitate | Apple Watch 1/2/3/4/5/6/7/8/SE/SE2 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Vizualizate recent
Incarcator Wireless 4smarts VoltBeam Mini pentru Apple Watch, 2.5W, 3A, USB-A, Alb







