Incarcator Wireless Bazic GoMag Trio Plus Compact 3in1, Compatibil MagSafe, Putere 15W, 3A, USB-C, Roz Cod produs: ENE-166017
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Apple |
| Caracteristici | Incarcare rapida prin inductie |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Roz |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire | USB-C |
| Material | Aluminiu |
| Putere | 15 W |
| Tip | Incarcator wireless |
| Tip produs | Incarcator wireless telefon |
Incarcator Wireless Bazic GoMag Trio Plus Compact 3in1, Compatibil MagSafe, Putere 15W, 3A, USB-C, Roz
Încărcați-vă dispozitivele fără fir și convenabil cu încărcătorul 3 în 1 GoMag Trio Plus! Acest încărcător inovator combină capacitatea de încărcare wireless tripla cu montarea magnetică, asigurând nu doar o încărcare rapidă, ci și convenabilă. Proiectat având în vedere utilizatorii iPhone seria 12 și mai recent, AirPods și Apple Watch. Alegeți cum doriți să vă încărcați dispozitivele!
Fabricat din material de silicon moale, cadrul pliabil al încărcătorului este durabil și rezistă la multiple îndoiri, oferind atât confort, cât și o durată lungă de viață a produsului. În plus, puteți transforma cu ușurință GoMag Trio Plus într-un suport pentru Apple Watch și telefonul mobil. Este soluția perfectă pentru toți utilizatorii Apple care apreciază simplitatea și fiabilitatea într-un singur dispozitiv elegant.
Datorită compatibilității cu husele MagSafe, încărcătorul asigură o potrivire magnetică puternică, care menține telefonul plat și stabil, eliminând riscul de a zgâria camera. În plus, este echipat cu un inel magnetic ridicat, garantând o poziționare perfectă a dispozitivului în timpul încărcării. Acum puteți savura nu doar o încărcare rapidă, ci și fără probleme!
Date tehnice |
|
| Tip | Încărcător inductiv |
| Intrare USB-C | 9V=2A, 9V=3A |
| Ieșire wireless [telefon] | 5W/7.5W/10W/15W |
| Ieșire wireless 2 | max. 5W |
| Ieșire wireless [ceas] | max. 2.5W |
| Dimensiuni | 247x74.5x8.5mm |
| Greutate | 128g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator Wireless Bazic GoMag Trio Plus Compact 3in1, Compatibil MagSafe, Putere 15W, 3A, USB-C, Roz







