Incarcator wireless Beline BLNAWC01 compatibil cu Apple Watch, 3W, USB-C, Alb Cod produs: BEL-159607
Vezi toate produsele din categoria Curele Apple Watch 38 / 40 / 41 / 42 mm
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Marime curea | Medie |
| Material | TPU |
| Tip produs | Incarcator wireless |
Incarcator wireless Beline BLNAWC01 compatibil cu Apple Watch, 3W, USB-C, Alb
Încărcătorul wireless pentru ceas este fabricat din material TPU durabil, care este foarte flexibil, rezistent la zgârieturi și durabil. Acest lucru face ca încărcătorul să fie nu doar de lungă durată, ci și estetic plăcut. Lungimea cablului este de 1 metru, oferind confort în timpul încărcării în diferite locații.
Încărcătorul are o intrare de 5V-1A, care este standard pentru astfel de dispozitive și garantează o încărcare sigură și eficientă. Ieșirea încărcătorului este de maximum 3W, ceea ce este valoarea optimă pentru încărcarea celor mai moderne ceasuri inteligente. Datorită acestor parametri, încărcătorul poate încărca rapid și în siguranță dispozitivul, asigurându-se că are suficientă energie pentru o zi întreagă de utilizare.
Dimensiunea mică și designul compact al încărcătorului îl fac ușor de transportat și ideal atât pentru utilizare acasă, cât și în călătorii. Încărcătorul este ușor de utilizat – pur și simplu așezați ceasul pe suprafața de încărcare pentru a începe procesul de încărcare.
Date tehnice |
|
| Tip | Încărcător wireless |
| Material | TPU |
| Culoare | Alb |
| Lungime | 1 m |
| Intrare | 5V - 1A |
| Ieșire | 3W max |
| Compatibilitate | Apple Watch |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator wireless Beline BLNAWC01 compatibil cu Apple Watch, 3W, USB-C, Alb







