Incarcator Wireless Energea Magduo 2in1 Qi, 15W, 2A, 2 zone incarcare, Pliabil, USB-C, Negru Cod produs: ENE-166024
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 2 A |
| Brand compatibil |
Apple |
| Caracteristici |
Incarcare rapida prin inductie Putere de incarcare: 15W/10W/7.5W/5W Input: 5V/2A 9V/2.77A |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire | USB-C |
| Material | Plastic |
| Putere | 15 W |
| Tip | Incarcator wireless |
| Tip produs | Incarcator wireless telefon |
Incarcator Wireless Energea Magduo 2in1 Qi, 15W, 2A, 2 zone incarcare, Pliabil, USB-C, Negru
Încărcător wireless Energea Magduo 2-in-1 Qi2 pliabil
TEHNOLOGII INOVATOARE PENTRU DISPOZITIVELE TALE
Energea este o marcă care combină inovația, calitatea și fiabilitatea, oferind soluții de încărcare care îmbunătățesc confortul vieții de zi cu zi. Cu suport pentru cele mai recente standarde de încărcare, Energea oferă produse care satisfac nevoile utilizatorilor exigenți. Produsele lor sunt concepute cu maximă eficiență, siguranță și confort pentru utilizator.
Energea Magduo 2-in-1
Energea Magduo 2-in-1 este un încărcător wireless compact și versatil cu certificare Qi2, conceput având în vedere un stil de viață activ.
Permite încărcarea rapidă și simultană a atât a telefonului cât și a Apple Watch, făcându-l perfect atât pentru călătorii, cât și pentru utilizarea zilnică.
ÎNCĂRCARE RAPIDĂ - PUTEREA CARE ÎȚI ACCELEREAZĂ VIAȚA
Magduo oferă încărcare rapidă de până la 15 W pentru telefoane cu Qi2 și 2.5 W pentru Apple Watch. Cu suport pentru Qi2, oferă o încărcare stabilă, sigură și excepțional de rapidă ori de câte ori ai nevoie.
Pliabil și practic
Datorită designului său pliabil și a suportului încorporat cu un unghi de înclinare ajustabil, poți seta convenabil telefonul fie vertical, fie orizontal. Când este pliat, încărcătorul are doar 16 mm grosime – perfect pentru buzunarul sau rucsacul tău.
Finisaj elegant
Magduo dispune de un carcasă metalică. Designul său modern se îmbină perfect cu orice interior.
Încărcați două dispozitive
Încărcătorul wireless încorporat pentru Apple Watch și telefon permite încărcarea simultană a ambele dispozitive. Economisește timp și spațiu – un dispozitiv, dublă funcționalitate.
Ușor și compact
Încărcătorul cântărește doar 90 g și măsoară 65 × 73 × 16 mm. Îl poți lua cu ușurință în orice călătorie, iar construcția sa durabilă va asigura o performanță fiabilă pentru o perioadă lungă de timp.
Specificații tehnice |
|
| Marcă | Energea |
| Tip | Încărcător wireless Energea Magduo 2-in-1 Qi2 pliabil |
| Dimensiuni | 65 x 73 x 16 mm |
| Ponderare | 90 g |
| Putere maximă | 17.5 W |
| Tensiune de intrare USB-C | 5 V (2 A) / 9 V (2.77 A) |
| Putere de ieșire - Încărcare wireless telefon | 5 W / 7.5 W / 10 W / 15 W |
| Putere de ieșire - Încărcare wireless ceas | 2.5 W |
| Inclus | Încărcător wireless Energea Magduo 2-in-1, cablu USB-C/USB-C de 1 m, carcasă, manual |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator Wireless Energea Magduo 2in1 Qi, 15W, 2A, 2 zone incarcare, Pliabil, USB-C, Negru







