Incarcator wireless Ugreen W703 cu MagSafe, 15W, 3A, Cablu USB-C 1.5m, Albastru Cod produs: UGR-181374
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Incarcare rapida prin inductie |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire | Wireless |
| Material |
Aluminiu Nailon |
| Putere | 15 W |
| Tip | Incarcator wireless |
| Tip produs | Incarcator wireless telefon |
Incarcator wireless Ugreen W703 cu MagSafe, 15W, 3A, Cablu USB-C 1.5m, Albastru
Încărcător wireless magnetic UGREEN MagSafe W703, 15W, 1,5m
UGREEN MagSafe W703 este un încărcător wireless certificat Qi2, oferind o putere de până la 15W. Datorită cablului USB-C încorporat de 1,5 m, asigură o utilizare convenabilă și durabilitate. Designul compact facilitează transportul.
f
Încărcare rapidă și sigură de 15W
Încărcătorul suportă încărcare wireless rapidă de 15W, astfel încât vei reîncărca energia iPhone-ului mult mai rapid decât cu încărcătoarele Qi standard. Dispozitivul trece automat în modul de încărcare de menținere, protejând bateria împotriva supraîncălzirii și supraîncărcării.
Magneți puternici și rotație de 360°
Utilizarea a 18 magneți cu forță mare de atracție asigură o conexiune stabilă cu telefonul. Designul magnetic permite o rotație de 360°, astfel încât poți așeza cu succes telefonul pe verticală sau pe orizontală.
Protecții pentru o siguranță completă
Dispozitivul oferă protecție pe mai multe niveluri, inclusiv împotriva supratensiunii, supraîncălzirii, supraîncărcării, scurtcircuitului, interferențelor și descărcărilor atmosferice. Cablul împletit mărește durabilitatea și este rezistent la încurcare.
Compatibilitate extinsă
Modelul UGREEN W703 funcționează cu iPhone-urile din seriile 12, 13, 14, 15 și 16, precum și cu AirPods Pro 2, AirPods Pro și generațiile 2 și 3 (cu carcasă de încărcare wireless). Poți încărca și telefonul într-o carcasă magnetică fără a fi nevoie să o scoți.
| Producător | UGREEN |
|---|---|
| Model | W703 |
| Cod producător | 55206 |
| Putere de ieșire | 15 W |
| Intrare | 5V=3A / 9V=2,22A |
| Cablu | USB-C de 1,5 m |
| Greutate | 100,6 g |
| Dimensiuni | 176 x 100 x 35,5 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator wireless Ugreen W703 cu MagSafe, 15W, 3A, Cablu USB-C 1.5m, Albastru







