Incarcator wireless USAMS CD183CDX01, 15W, USB-C, Negru Cod produs: USA-159431
Vezi toate produsele din categoria Samsung Galaxy Watch
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Marime curea | Mare |
| Material | Aluminiu |
| Tip produs | Incarcator wireless telefon |
Incarcator wireless USAMS CD183CDX01, 15W, USB-C, Negru
Încărcătorul wireless magnetic este un produs inteligent cu un design simplu. Echipat cu tehnologia Fast Charge și un sistem de management inteligent care protejează dispozitivul de supratensiune, supraîncărcare și supraîncălzire.
Dedicat iPhone 12/13, încărcătorul magnetic de 15W dispune de un magnet puternic, dar subțire și ușor, permițând încărcarea în timp ce joci jocuri și folosești smartphone-ul. Sistemul inteligent de control al temperaturii oferă protecție împotriva scurtcircuitului, tensiunii înalte, supraîncălzirii etc.
Date tehnice
| Material | Aluminiu + sticlă securizată |
| Lungimea cablului | 1.5m |
| Intrare | 5V-2A 9V-2A |
| Intrare încărcător wireless | 15W |
| Greutate | 70g |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator wireless USAMS CD183CDX01, 15W, USB-C, Negru







