Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Intercom Bluetooth pentru motocicleta Fodsports M1-S AIR, 1000m, Sunet de inalta fidelitate, Incarcare tip C, Gri Cod produs: FOD-140462
Vezi toate produsele din categoria Interfoane moto
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Gri |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Intercom |
Intercom Bluetooth pentru motocicleta Fodsports M1-S AIR, 1000m, Sunet de inalta fidelitate, Incarcare tip C, Gri
Interfon de motocicletă Fodsports M1-S Air (gri)
Fodsports M1-S Air oferă performanțe fiabile, calitate ridicată a sunetului și operare ușoară în timpul călătoriei. Acesta vă permite să vă conectați la 4 interfoane simultan și să partajați muzica cu un alt motociclist. Utilizarea cipului QCC se traduce printr-o conexiune Bluetooth 5.0 rapidă și stabilă și un consum redus de energie. Mai mult, vă permite să vă conectați cu dispozitive precum un smartphone, laptop, navigație sau walkie-talkie. Datorită caracteristicilor sale avansate și designului robust, M1-S Air va funcționa bine atât pentru condusul de zi cu zi, cât și pentru călătoriile lungi cu un grup de prieteni.
Comunicare de grup la o distanță de până la 1000 de metri
Interfonul M1-S Air permite conectarea simultană a până la 4 motocicliști, facilitând menținerea legăturii în timp ce călătoriți împreună. Raza maximă de acțiune este de 1.000 de metri și de 500 de metri între doi motocicliști. O procedură simplă de împerechere face ca configurarea dispozitivului să fie rapidă și intuitivă.
Reducerea zgomotului și claritatea sunetului
Tehnologia avansată de reducere a zgomotului CVC și DSP elimină eficient zgomotul vântului și al motorului, permițându-vă să vorbiți clar chiar și la viteze mari. Indiferent de mediul înconjurător, vă puteți bucura de un sunet clar și nedistorsionat.
Sunet de calitate Hi-Fi
Interfonul este echipat cu drivere de 40 de milimetri care oferă sunet de calitate Hi-Fi. Reglate corespunzător, acestea oferă un sunet complet cu bas profund și medii clare, făcând ascultarea muzicii în timp ce conduceți și mai plăcută. În plus, dispozitivul acceptă trei moduri de sunet: accent vocal, muzică clasică și bas puternic.
Baterie puternică pentru călătorii lungi
Fodsports M1-S Air are o baterie reîncărcabilă de 900 mAh care garantează până la 15 ore de utilizare cu o singură încărcare - atât vorbind, cât și redând muzică. Timpul de încărcare completă este de aproximativ 3 ore, iar dispozitivul poate rezista până la 300 de ore în modul standby. Datorită capacității de a afișa nivelul de încărcare pe ecranul telefonului iOS și Android, veți reînnoi întotdeauna energia interfonului la timp.
Control convenabil și funcții suplimentare
Interfonul acceptă controlul vocal, permițându-vă să utilizați în siguranță dispozitivul în timpul condusului, fără a fi nevoie să vă luați mâinile de pe volan. Cu compatibilitatea Siri și Google Assistant, puteți răspunde cu ușurință la apeluri, reda muzică sau porni navigarea vocală. M1-S Air oferă, de asemenea, o funcție care răspunde automat apelurilor în 12 secunde. Interfonul vă permite, de asemenea, să ascultați radioul datorită suportului pentru frecvențele din intervalul 76-108 MHz.
Versatilitate de montare
Fodsports M1-S Air a fost proiectat având în vedere versatilitatea - este compatibil cu o varietate de tipuri de căști, inclusiv căști complete, deschise și modulare. Montarea simplă și accesoriile suplimentare facilitează personalizarea unității pentru a se potrivi nevoilor dvs.
Inclusiv
- interfon
- microfon
- difuzoare cu microfon
- cablu de la USB-A la USB-C
- cablu de la 2,5 mm la 3,5 mm
- capace pentru difuzoare x2
- velcro cu autocolant x2
- suprapunere din cauciuc
- suport pentru cască
- clemă metalică
- manual de utilizare
| Producător | Fodsports |
|---|---|
| Model | M1-S Aer |
| Culoare | gri |
| Raza maximă de acțiune | 1000 m |
| Numărul maxim de interfoane conectate | 4 |
| Capacitatea bateriei | 900 mAh |
| Timp de convorbire / redare muzică | 15 h |
| Timp de așteptare | 300 h |
| Timp de încărcare | 3 h |
| Port de încărcare | USB-C |
| Rezistent la apă | IP65 |
| Diametrul traductorului | 40 mm |
| Conectare | Bluetooth, AUX |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Intercom Bluetooth pentru motocicleta Fodsports M1-S AIR, 1000m, Sunet de inalta fidelitate, Incarcare tip C, Gri







