Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Intercom pentru casca moto Fodsports M1-S Plus, Bluetooth 5.0, Microfon anti-zgomot, Autonomie 900mAh, Albastru Cod produs: FOD-149050
Vezi toate produsele din categoria Interfoane moto
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Intercom |
Intercom pentru casca moto Fodsports M1-S Plus, Bluetooth 5.0, Microfon anti-zgomot, Autonomie 900mAh, Albastru
Intercom de motocicletă Fodsports M1-S Plus
Fodsports M1-S Plus combină funcționalitatea cu tehnologia avansată pentru a face conversația în grup sau preluarea apelurilor pe drum extrem de ușoară și confortabilă. Acesta vă permite să partajați aceeași muzică între două M1-S Plus și oferă o rază de acțiune de până la 2.000 de metri. De asemenea, permite conectarea a până la 10 utilizatori. Dispozitivul este, de asemenea, rezistent la apă IP67, astfel încât îl puteți utiliza indiferent de condiții. Indiferent dacă faceți o călătorie lungă cu prietenii sau vă acoperiți traseul către serviciu, M1-S Plus oferă o calitate excelentă a sunetului și o serie de caracteristici care vă îmbunătățesc experiența de utilizare.
Comunicare de grup pe distanțe lungi
Interfonul poate conecta simultan până la 10 utilizatori pe o distanță de până la 2.000 de metri. Funcția de împerechere rapidă face configurarea simplă și intuitivă, astfel încât să puteți organiza rapid o conversație de grup în timp ce călătoriți împreună. Distanța dintre doi utilizatori este de până la 500 de metri, asigurând o comunicare convenabilă fără interferențe.
Reducerea zgomotului și sunet clar
Tehnologia avansată de reducere a zgomotului CVC și ENC, care elimină zgomotul ambiental și se concentrează pe captarea vocii umane, este responsabilă pentru sunetul clar. Chiar și la viteze de peste 120 km/h, conversațiile rămân clare și inteligibile, sporind siguranța și confortul în timpul condusului. În plus, driverele de înaltă calitate de 40 de milimetri cu diafragmă din titan și magnet din neodim asigură un sunet clar și complet. Ca urmare, interfonul va funcționa bine atât pentru a asculta muzică, cât și pentru a purta conversații, menținând tonurile joase clare și accentul vocal.
Versatilitatea funcțiilor audio
Interfonul oferă posibilitatea de a utiliza simultan mai multe surse audio. Datorită unui conector AUX dedicat, puteți asculta muzică, utiliza navigația GPS și efectua apeluri fără a întrerupe niciuna dintre aceste activități. În plus, interfonul acceptă frecvența FM în intervalul 76-108 mHz, permițându-vă să ascultați radioul în timpul călătoriei.
Durată lungă de funcționare cu o singură încărcare
Fodsports M1-S Plus utilizează o baterie de 900 mAh, care garantează până la 20 de ore de convorbire interfonică și 25 de ore de redare a muzicii. Dispozitivul rămâne în modul standby timp de 300 de ore și are nevoie de 2-3 ore pentru a se încărca complet.
Funcții suplimentare pentru confort complet
Interfonul acceptă comenzi vocale, permițându-vă să controlați dispozitivul fără a lua mâinile de pe volan. Puteți activa Siri sau Google Assistant pentru a porni muzica sau pentru a porni navigația, de exemplu. De asemenea, dispozitivul acceptă partajarea muzicii între două interfoane M1-S Plus, făcând călătoriile comune mai plăcute. În plus, o funcție de dezactivare a microfonului permite comunicarea discretă în grup.
Inclus în preț
- interfon
- difuzoare și microfon
- Cablu de la USB-A la USB-C
- cablu de la 2,5 mm la 3,5 mm
- velcro cu autocolant x2
- suprapunere din cauciuc
- capac EVA x2
- clemă metalică
- suport pentru cască
- velcro x4
- manual de instrucțiuni
| Producător | Fodsports |
|---|---|
| Model | M1-S Plus |
| Culoare | negru |
| Raza maximă de acțiune | 2000 m |
| Numărul maxim de interfoane conectate | 10 |
| Rezistență la apă | IP67 |
| Interfață | USB-C, AUX |
| Diametrul traductorului | 40 mm |
| Capacitatea bateriei | 900 mAh |
| Timp de convorbire | 20 h |
| Timp de redare muzică | 25 h |
| Timp de așteptare | 300 h |
| Timp de încărcare | 2-3 h |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Intercom pentru casca moto Fodsports M1-S Plus, Bluetooth 5.0, Microfon anti-zgomot, Autonomie 900mAh, Albastru







