Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Intrerupator de perete Meross MSS510 EU, Alb Cod produs: MER-149298
Vezi toate produsele din categoria Intrerupatoare smart
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 0 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Iluminare LED | Cu iluminare |
| Material | Plastic |
| Rama | Fara rama |
| Smart | Da |
| Tip | Standard |
| Tip actionare | Panou touch |
| Tip montare | Incastrat |
| Tip produs | Intrerupator smart |
| Utilizare | Interior |
Intrerupator de perete Meross MSS510 EU, Alb
Întrerupător de lumină inteligent Wi-Fi Meross MSS510 EU (HomeKit).
Un întrerupător inteligent de la Meross vă va oferi un control convenabil asupra iluminatului din casa dvs. Controlați luminile de la distanță cu ajutorul aplicației, creați programe, setați temporizatoare și utilizați funcția de scene inteligente. Dispozitivul este compatibil cu Apple HomeKit, Amazon Alexa și Google Assistant, astfel încât îl puteți opera și prin voce. Pentru a configura corect produsul, veți avea nevoie de un fir neutru (albastru) și de o cutie de montare (nu este inclusă).
Control total în mâinile dvs.
Dispozitivul funcționează nu numai cu aplicația Meross, ci și cu Amazon Alexa, Google Assistant și Apple HomeKit. Astfel, puteți controla liber iluminatul de oriunde - trebuie doar să puneți mâna pe telefon! Întrerupătorul acceptă, de asemenea, controlul vocal cu asistenții inteligenți. Acum, pentru a aprinde sau stinge luminile, tot ce trebuie să faceți este să emiteți o comandă simplă - nici măcar nu trebuie să vă mișcați de pe scaun!
Personalizați iluminatul pentru a se potrivi stilului dvs. de viață
Acesta nu este sfârșitul posibilităților tale! Cu ajutorul smartphone-ului, puteți crea cu ușurință un program de lucru pentru iluminatul dvs. sau puteți seta un temporizator. De asemenea, sunt disponibile scene inteligente. Acum, luminile dvs. se pot aprinde automat când ajungeți acasă de la serviciu și se pot stinge când plecați de acasă - trebuie doar să setați orele potrivite!
Ușor de utilizat
Întrerupătorul a fost conceput pentru a face utilizarea sa cât mai ușoară și mai plăcută. Un indicator LED special nu numai că vă indică starea dispozitivului, dar vă ajută și să îl găsiți în întuneric. Instalarea și configurarea produsului nu vă vor crea probleme. Puteți utiliza rețeaua Wi-Fi deja existentă pentru aceasta - nu este necesar un hub suplimentar.
Inclus
- întrerupător de lumină inteligent x1
- șurub x4
- manual de utilizare x1
| Producător | Meross |
|---|---|
| Intrare | 100-240 V~, 50/60 Hz |
| Ieșire | 100-240 V~, 50/60 Hz, max. 400 W pentru INC, max. 150 W pentru CFL și LED |
| Buton | 1x buton de pornire/oprire (apăsați și mențineți apăsat timp de 5 secunde pentru a restabili setările din fabrică) |
| LED | 1x LED de stare a unității |
| Dimensiuni | 8,6 x 8,6 x 8,6 x 3,5 cm |
| Antene | 1x antenă internă |
| Comutator | Unic |
| Standard de conexiune wireless | IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 GHz, 1T1R |
| Securitatea conexiunii wireless |
Produsul acceptă WEP pe 64/128 biți, WPA-PSK, WPA2-PSK.
*Produsul nu acceptă WiFi pentru întreprinderi. |
| Certificări | CE, RoHS, WEEE |
| Cerințe hardware | iOS 13.0 sau o versiune ulterioară/Android 4.1 sau o versiune ulterioară, rețea WiFi funcțională |
| Temperatura de funcționare | 0°C - 40°C |
| Temperatura de depozitare | -40°C - 70°C |
| Umiditate ambientală de funcționare | 10-90% (fără condensare) |
| Umiditate ambientală de depozitare | 5-90% (fără condensare) |
| Aplicație | Meross |
| Compatibilitate | Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Intrerupator de perete Meross MSS510 EU, Alb







